Koszt wysyłki od: 14.00 PLN


Dekoracyjny zegar ścienny - Smok Celtycki. Elegancka ozdoba do pokoju idealna dla miłośników smoków, mrocznego stylu i fantasy, ale nie tylko. Świetny pomysł na ciekawy i oryginalny prezent dla każdej osoby ceniącej piękne, unikalne przedmioty.

Tarcza zegara to ma kształ celtyckiego krzyża, jest bogato zdobiona w celtyckie węzły. Tarczę trzyma w łapach pięknie wyrzeźbiony smok, szczegółowo wykonany, z dużymi skrzydłami i malowniczo zakręconym ogonem.

 

Kolor zegara: czarno - szary. Wskazówki: kolor srebrny.

Wymiary zegara:

Wysokość 43 cm.

Materiał: żywica sztuczna. Z tyłu znajdują się metalowe zaczepy ułatwiające podwieszenie zegara na ścianie. Nie załączamy dodatkowych śrub.

Zasilanie: 1 bateria paluszek typu AA. Zegar wysyłamy bez baterii.


celtycki krzyż - zegar ze smokiem
 

Krzyż celtycki to czteroramienny krzyż umieszczony w środku okręgu symbolizującego celtycki wianek. Jako symbol obecny był jeszcze przed wejściem religii chrześcijańskiej, zwano go również słonecznym, gdyż od zawsze we wszystkich pogańskich wierzeniach był symbolem słońca. Później stał się również atrybutem nordyckiego boga Odyna. Często jest uważany za silny talizman chroniący przed złą energią, niepowodzeniami i chorobami, to kultowy znak ochronny.

Węzły celtyckie wywodzą się z symboliki odradzającego się drzewa, którego konary łączą się z korzeniami, jako symbol nieskończonej i przeplecionej jednej i tej samej linii życia. Węzeł celtycki symbolizuje doskonałość i nierozerwalną więź, zawinięty kształt oznacza kręte ścieżki ludzkiego życia. Symbol ten chroni przed oszczerstwem, złudzeniem, zniewoleniem i fałszem, jako talizman wzmacnia miłość, serdeczne uczucia z ukochaną osobą, i umacnia z nią więź emocjonalną

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...