Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Czerwony woreczek na karty Tarota z haftem - "Magiczny Kot"


Ekskluzywna, duża sakiewka do kart Tarota w czerwonym kolorze. Torebka jest porządna i wytrzymała, gdyż uszyta została z dwóch warstw satyny: na zewnątrz jest to satyna w kolorze ciemnej czerwieni, natomiast wewnątrz jest czarna. Z jednej strony sakiewki znajduje się wyhaftowany czarną nicią wzór, jest to uroczy Magiczny Czarny Kot pilnujący miotły czarownicy, który zapewni dodatkową, magiczną ochronę dla talii. Woreczek posiada czarne troczki służące do ściągnięcia jego górnej części, dzięki czemu nawet małe kamienie czy najdrobniejsza biżuteria nie wypadną na zewnątrz.

Sakiewka zmieści dowolnej wielkości karty Tarota lub runy i ochroni je przed zniszczeniem czy przypadkowym dotykiem postronnych osób, a także odizoluje od wpływów przypadkowych energii. Może posłużyć również do przechowywania innych przedmiotów magicznych, tj. kamienie, talizmany czy wahadełka, lub też można do niej schować biżuterię, nawet taką większych rozmiarów. 

Wysoka jakość.Wymiary:

wysokość torebki: 20,5 cm, szerokość 15 cm,

wielkość wewnętrzna do przechowywania: 17 cm x 15 cm.

Kolor:

ciemna czerwień oraz czarny.


Sposób przechowywania kart zależy tylko od Ciebie, ale warto wiedzieć, iż niektórzy twierdzą, że: "tak jak trzymasz karty - takie masz życie". Więc jeśli jesteś nieco chaotycznym człowiekiem i chcesz bardziej uporządkować swoje życie, albo po prostu nie chcesz wprowadzać niepotrzebnego bałaganu do swojego życia - to może poświęcić chwilę na uporządkowanie kart, spraw im eleganckie opakowanie oraz przeznacz im jakieś specjalne miejsce do przechowywania. Co więcej - to podobno zaniedbane karty potrafią "się obrazić", a te dobrze zadbane odwdzięczają się lepszą współpracą.

Polecamy