Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
Koszt wysyłki od: 11.50 PLN

Ametyst w Smoczej Łapie - naszyjnik z naturalnym kamieniem


Naszyjnik w kształcie Smoczej Łapy, która trzyma kulkę wykonaną z Ametystu - półszlachetnego kamienia naturalnego. Smocza Łapka ma szczegółowo wykonane łuski i długie szpony, wisior z każdej strony wygląda efektownie.

Wisiorek ma w komplecie pleciony, czarny rzemyk z regulowanym zapięciem.


Wymiary:

Zawieszka: 4,0 cm wysokość, szerokość 2,0 cm, głębokość 2,0 cm.

Kamień Ametyst - średnica 1,5 cm

Długość rzemyka 60,0 cm + 5,0 cm łańcuszka do regulacji.

Materiał:

BIŻUTERIA SZTUCZNA (stop biżuteryjny i linka) + naturalny kamień Ametyst.


  • Pozytywna energia kamieni:


  Ametyst - właściwości i działanie


  Ametyst to jedna z najpiękniejszych odmian kwarcu występująca w wielu odcieniach fioletu. Nazywany jest „kamieniem harmonii i relaksu” - przywraca równowagę osobom narażonym często na stres, przynosi spokój i uwolnienie umysłu od negatywnych myśli. Pomaga łatwiej radzić sobie z emocjami, dodaje cierpliwości, uwalnia od codziennego zmęczenia i problemów, dzięki czemu przynosi mocny i zdrowy sen nocą.


  AMULET: "Kamień harmonii i relaksu”, przywraca równowagę osobom żyjącym w stresie, przynosi spokój,

  uwalania od negatywnych myśli. Oczyszcza miejsca z nagromadzonej tam negatywnej energii.


  Nazwa minerału pochodzi z języka greckiego i oznacza "trzeźwy" (a dosłownie "nie-pijany"), gdyż według greckich wierzeń, picie wina z czar wykonanych z ametystu zabezpieczało przed upiciem się.  AMETYST może okazać się kamieniem szczególnie cennym dla osób na odpowiedzialnych stanowiskach pracy lub pracujących na własną rękę. Pomaga porzucić ograniczenia, dotychczasowe wzorce myślenia czy niezdrowe przywiązanie do rzeczy lub osób. Poszerza horyzont możliwości rozwoju. Ametystowi przypisuje się także moc rozpraszania złych energii - łagodzenia konfliktów, a także oczyszczania miejsc z nagromadzonej tam, z różnych źródeł, negatywnej energii. Za jego pomocą można więc oczyścić dom, lub swoje miejsce pracy, np. biuro. Znacząco też wpływa na poprawę życia seksualnego.


  W litoterapii, czyli leczeniu kamieniami naturalnymi, wykorzystuje się go do łagodzenia bólów głowy i migren, do leczenia bezsenności, łagodzenia objawów nerwic oraz wspomagania przemiany materii.
  W ofercie mamy podobne naszyjniki z różnymi kamieniami do wyboru.  Polecamy
  Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...