Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 11.50 PLN

Wahadełko z pentagramem "Witches Pendulum" + instrukcja


Wahadełko z pentagramem "Witches Pendulum" - "Wahadełko Wiedźmy". Dla początkujących i dla zaawansowanych. Instrukcja w jęz. angielskim (oraz tłumaczenie po polsku).


W komplecie do wahadełka załączony jest "The Witches Chart" - Wykres Czarownicy, który został starannie zaprojektowany, aby pomóc początkującym czarownicom w pracy. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz, czy może już jesteś utalentowaną i doświadczoną wiedźmą - wahadło czarownicy pomoże odpowiedzieć na pytania. A jakie to mogą być pytania? Np. takie: kiedy jest najlepszy czas na rzucenie zaklęcia lub czy dane miejsce sprzyja twojemu zamiarowi.

Do wahadła dołączony jest wykres do zadanego celu oraz wykres Tak / Nie do ogólnego wróżenia.WYMIARY:

długość całkowita 21,0 cm

Całość zapakowana jest w przezroczyste plastikowe pudełko w rozmiarach: 8,0 cm x 8,0 cm x 2,5 cm, zawiera instrukcję i tabelę wróżb.

Materiał: stop metali nieszlachetnych.Używaj wahadła, aby nawiązać dialog ze swoją intuicją i aby otrzymać wiarygodne informacje z nieświadomego umysłu. Wahadło to magiczne narzędzie, które warto posiadać. Nie potrzebujesz żadnego magicznego treningu, aby zapewnić sobie zadziwiająco dokładne odpowiedzi na swoje pytania. Jednak pamiętaj, że przed użyciem wahadło musi zostać całkowicie oczyszczone. Przykładowy sposób na oczyszczenie wahadełka odnajdziesz w załączonej instrukcji.

Polecamy