Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN


Tygrysie Oko w Łapach Smoka - naszyjnik z naturalnym kamieniem

Naszyjnik w kształcie Smoczych Łap, które trzymają okrągłe Tygrysie Oko - kamień naturalny. Smocze Łapki mają szczegółowo wykonane łuski i długie szpony, wisior z każdej strony wygląda efektownie.

Wisiorek ma w komplecie pleciony, czarny rzemyk z regulowanym zapięciem.

Wymiary:

Zawieszka: 4,5 cm wysokość, szerokość 2,5 cm, głębokość 1,5 cm.

Kamień Tygrysie Oko - średnica 1,5 cm

Długość rzemyka 60,0 cm + 5,0 cm łańcuszka do regulacji.

Materiał:

BIŻUTERIA SZTUCZNA (stop biżuteryjny i linka) + naturalny kamień Tygrysie Oko.

----------------------------------------

  • Pozytywna energia kamieni:

  Tygrysie Oko

  Tygrysie Oko to kamień półszlachetny, tzw. migotliwa odmiana kwarcu. Jest nieprzeźroczystym minerałem wykazującym efekt "kociego oka", czyli posiada charakterystyczny lśniący, migotliwy pasek przesuwający się po kamieniu podczas jego obracania w dłoniach. Jest nieprzezroczyste i należy do minerałów stosunkowo rzadkich.


  Jako kamień zodiaku przypisywany jest do następujących znaków: Bliźnięta, Lew, Waga.

  Kamień ten jest wyjątkowo wdzięcznym elementem do wyrobu biżuterii dzięki swoim charakterystycznym lśniącym paskom.


  Kolor: ciepłe barwy - żółty, złocisty, złocisto - brązowy, upstrzony cętkami, z efektem "kociego oka" i charakterystycznym błyskiem i ciemnym, przemieszczającym się pasem pośrodku, co wygląda jakby było autentyczną źrenicą dzikiego zwierzęcia. Kolory zdecydowanie kojarzące się z umaszczeniem tygrysa..

  Złoża Tygrysiego Oka występują w RPA, Namibii, USA, Meksyku, Birmie, Indiach, Ukrainie, Rosji i Australii. Czasem można znaleźć ten minerał w postaci kamyków w meandrach rzek.


  AMULET: symbol szczęścia i radości, przyciąganie bogactwa i sukcesów, ochrona podczas podróży, obrona przed "złym okiem" i czarami, wyostrzenie postrzegania..


  To bardzo silny amulet, który ma działanie na zdrowie i siły życiowe. Uważa się, że wibracja Tygrysiego Oka wzmacnia zdolności przewidywania, wyostrza postrzeganie na wielu poziomach, wspomaga analizowanie tego, co się dookoła dzieje. Kolejnym pozytywnym oddziaływaniem tego kamienia jest również znoszenie blokad emocjonalnych oraz pomoc w odnalezieniu spokoju wewnętrznego.

  Poza swoim dobroczynnym działaniem na zdrowie Tygrysie Oko jest także silnym amuletem przyciągającym bogactwo i sukcesy. Dzieje się tak za pomocą niezwykłych wibracji, jakimi emanuje ten minerał. Wibracje te uaktywniają wewnętrzną energię niezbędną do tego, by uzyskać sukcesy oraz przełamywać wszelkie bariery. Tygrysie Oko wybitnie pobudza kreatywność, a przy tym odblokowuje pokłady siły potrzebne do osiągania założonych celów.

  Tygrysie Oko znane było już w czasach starożytnego Rzymu, gdyż rzymscy legioniści nosili go podczas walki, aby chronił ich przed ranami i śmiercią. W litoterapii (leczenie kamieniami szlachetnymi) używany jest głównie do leczenia objawów alergii oraz łagodzenia stanów zapalnych dróg oddechowych, a także problemów z trawieniem. Minerał ten poniekąd potrafi poprawiać wzrok, wzmocnić koncentrację i orientację, a nawet leczyć nerwice.

  Silne promieniowanie Tygrysiego Oka pomaga zwalczać bóle głowy oraz ciężkie migreny. Magiczna aura tego kamienia wspomaga procesy samoleczenia organizmu.

  -----------------------------------------  W ofercie mamy podobne naszyjniki z różnymi kamieniami półszlachetnymi do wyboru.  Polecamy
  Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...