Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
Koszt wysyłki od: 16.00 PLN

Szklana kula kryształowa o rozmiarze 10 cm, z podstawką i pudełkiem do przechowywania


Szklana kula ze szkła kryształowego o średnicy 10 cm, z osobną podstawką w komplecie. Podstawka jest również wykonana ze szkła kryształowego. Komplet zapakowany jest w czarne pudełko wyścielone miękką gąbką. Pudełko świetnie sprawdzi się do przechowywania, przenoszenia i ochrony przed zarysowaniami.

Kryształowa kula jest wykonana w całości z przezroczystego, czystego szkła.

Kula prezentuje się bardzo elegancko, może być ciekawą dekoracją. Może też posłużyć do ćwiczeń zdolności jasnowidzenia. W tym dużym rozmiarze świetnie nada się również dla fotografa do wykonywania zdjęć refrakcyjnych. Zastosowań może mieć wiele :)


Wymiary:

- średnica kuli: 10,0 cm

Waga:

- kula bez opakowania: 0,915 kg

Materiał:

- szkło kryształowe


Całość pakujemy bardzo starannie do wysyłki, w grubą warstwę materiałów ochronnych. To daje gwarancję, że produkt dotrze z przesyłką w idealnym stanie.

W naszej ofercie mamy różne kule szklane - od 3 cm do 20 cm średnicy oraz ozdobne podstawki do kul.


WAŻNE - przedmioty wykonane ze szkła kryształowego skupiają światło

i mogą tworzyć tzw. gorące punkty w miejscach, gdzie padają skupione przez nie promienie słoneczne.

Kryształową kulę należy więc ustawić z dala od bezpośredniego światła słonecznego i z dala od materiałów łatwopalnych.
Co to jest KRYSTALOMANCJA?

To sztuka wpatrywania się w naturalny lub oszlifowany kryształ, w celu zajrzenia w przyszłość. Jest ona częścią najstarszych tradycji. Wywodzi się od wróżenia poprzez wpatrywanie się w czystą lub lustrzaną powierzchnię, dopóki nie zaczną pojawiać się obrazy albo na niej samej, albo też w umyśle patrzącego.


Wróżenie z kryształowej kuli jest jednym z najstarszych sposobów przewidywania przyszłości. Wcześniej wykorzystywano do wróżb taflę wody, potem naczynia z atramentem, lustra, czasem po prostu przezroczyste lub ciemne szkło. Do wróżenia używano wszystkiego co skutecznie odbijało światło, tworząc przy tym świetlne refleksy. We wszystkich tych metodach, osoba patrząca posługuje się odblaskową powierzchnią, na której skupia swoją uwagę.Wpatrywanie się w kryształową kulę jest doskonałym sposobem na ćwiczenie jasnowidzenia (dla osób posiadających do tego odpowiednie predyspozycje).

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...