Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 6.30 PLN

Czarna świeca stożkowa wys. 24cm, 1 szt

Świeca stołowa o stożkowatym (zwężającym sie ku górze) kształcie, w kolorze czarnym i o wysokości 24cm.

Podana cena dotyczy 1 sztuki.

Świece nie są zabarwione na czarno wewnątrz - są tylko pokryte czarną warstwą. Mają standardowe wymiary, pasują do większości świeczników. 

Wymiary:

wysokość 24 cm

średnica 2,2 cm.

Materiał:

parafina.

Czas spalania każdej pojedynczej świeczki to ok. 7 godzin.

Świeczka spala się bez wydzielania dymu.

Produkt niemiecki.

BARDZO WAŻNE: NIGDY NIE ZOSTAWIAJ PŁONĄCEJ ŚWIECZKI BEZ NADZORU.

 


Kolor czarny – absorbuje i oczyszcza, cofa, unieważnia, ochrania. Czerń ma za zadanie wprowadzać zamęt i niezgodę wśród twoich wrogów oraz odpychać wpływy czarnej magii i wszelkie jej negatywne działania.

Czarne świeczki to obowiązkowy rekwizyt w obrzędach magicznych. Ogólnie kojarzą się negatywnie, z chęcią szkodzenia innym, rzucaniem klątw i uroków. Być może jest to efekt ich spektakularnego wykorzystywania przez wieki w obrzędzie ekskomuniki w kościele chrześcijańskim podczas wykluczania członka ze wspólnoty.

W rzeczywistości jest zupełnie inaczej, są wykorzystywane w magii ochronnej oraz oczyszczającej. Pomagają w uwalnianiu od złych emocji, pokonywaniu wyniszczającego poczucia żalu, winy i niepewności, przy rozwiązywaniu tajemnic, problemów i podejmowaniu właściwych decyzji w chwili uwolnienia od negatywnych wpływów.

W magii miłosnej - uwalniają związek od złych emocji. Używane są w rytuałach ochraniających (odpychają wpływy czarnej magii), uwalniających, uzdrawiających, gdyż zwalniają blokady i energetyzują zastałe sytuacje. Czarnych świec należy używać ostrożnie, gdyż jest to kolor o najpotęzniejszej mocy. Wykorzystanie ich do złych i samolubnych celów może się obrócić przeciw użytkownikowi.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...