Koszt wysyłki od: 18.00 PLN


Mały stolik - konsola: Smok

 


Ozdobny mały stolik (konsola, wys. 50cm) w kształcie SMOKA dźwigającego nad głową półokrągły, rzeźbiony blat. Smok może być ciekawą dekoracją wnętrza domu, posłuży jako praktyczna podstawa pod kwiaty lub lampę. Można go również umieścić na zewnątrz, np. na tarasie lub w ogrodzie.

Blat i podstawa są zdobione celtyckimi motywami. Całość wykonana jest szczegółowo, smok ma pięknie ukształtowane skrzydła, szpony i ogon, precyzyjnie wyrzeźbione łuski.

 


Materiał:

żywica poliestrowa.

Stolik jest masywny, ciężki, stoi bardzo stabilnie. Nadaje się po postawienia w ogrodzie, jest odporny na działanie warunków atmosferycznych. Jedynie podczas bardzo niskich temperatur zalecamy schowanie go w suche miejsce.

Kolor:

czarny, lekko przecierany ciemną szarością. Wykonanie i malowanie ręczne.

Wymiary:

Szerokość górnego blatu: 36cm x 23cm, wysokość: ok. 50cm. Waga ok. 6 kg.

Tył smoczego stolika jest całkiem płaski - konsolę najlepiej postawić przylegle do ściany.

 stolik ze smokiem smok meble gotyckie goth

Napisz opinię
2013-12-14 08:27:19 - Mikka

Nie spodziewałam się takich rozmiarów, jest duży, ciężki i przepiekny. Coś cudownego, napatrzyć się nie można. Polecam wszystkim fanatykom smoków :)

2015-06-02 21:50:21 - Nika

Smok starannie wykonany, szczegółowy i jednym słowem przepiękny. Obsługa sklepu również wspaniała. Jedynym minusem jest zapach farby, ale miejmy nadzieję zniknie po pewnym czasie :) Smoczycho godne polecenia :)

2015-07-08 11:31:00 - Zuzanna

Smok był robiony za zamówienie, więc został wykonany i pomalowany dosłownie 2 dni wcześniej zanim do pani trafił :) Zapach farby szybko zniknie, proszę się nie martwić :)

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...