Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
Koszt wysyłki od: 16.50 PLN

Strażnik Kosztowności "Precious Protector" Nemesis Now - podstawka na biżuterię i na drobiazgi 


Wyjątkowo efektowna podstawka na biżuterię, w kształcie łapki w stylu Gothic Glam. Jest to szponiasta dłoń czarownicy w połyskującej, czarnej rękawiczce, czyli właściwie "Strażniczka Kosztowności". Ręka o długich, zgrabnych palcach, ostrych paznokciach i w eleganckiej, lateksowej rękawiczce. Ułożona jest w geście prosząco - przekonującym, żeby coś do tej dłoni podać. Aż ciężko odmówić, bo widać, że biżuteria będzie się cudownie prezentować na takim wieszaku :)

Stojak na biżuterię trochę przypomina dłoń wiedźmy podającej jabłko Śnieżce. Tylko nie wabi jabłkiem, ale zachęca, żeby podać świecidełka.


Dłoń stoi ustawiona na szerszej miseczce, na której można ułożyć większą ilość biżuterii lub monety czy ozdobne kamienie.


Ręka wiedźmy elegancko i malowniczo podtrzyma każdą biżuterię. Dzięki temu zawieszki i pierścionki nie będą się rysować, dłużej zachowają swój blask. No i się nie pogubią, jeśli Strażniczka ich przypilnuje. To dobry pomysł na prezent, który aż od razu chce się wykorzystać. Bo kusi.

A do tego od razu jest elegancko opakowany.WYMIARY:

18,5 cm x 14,5 cm x 11,5 cm

Kolor:

czarny z połyskiem, ozdobny pasek wokół miseczki jest kolorze ciemno-złotym

Materiał:

poliresin, ręcznie malowany

Opakowanie:

eleganckie pudełko prezentowe z nadrukiem

Polecamy