Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 2 dni
Koszt wysyłki od: 14.50 PLN

Podstawka do kadzideł długich - Fioletowy Smok z Błękitną Perłą


Duża, masywna podstawka na kadzidła w kształcie długiego Smoka z pięknie ułożonymi, stylizowanymi skrzydłami i zakręconym ogonem. Smok jest w kolorze fioletowym z metalicznym połyskiem, w łapach trzyma niebieską kulę. Jest bardzo szczegółowo wyrzeźbiony, widać na jego ciele drobne łuski, z każdej strony wygląda równie ładnie. Idealny pomysł na oryginalny i praktyczny prezent, który jest zarazem klimatyczną ozdobą oraz funkcjonalną podstawą do kadzidełek.

Piękna rzecz - gadżet, który ucieszy nie tylko fana smoków, fantasy i magicznego klimatu, ale dosłownie każdego. Świetnie prezentuje się z zapalonym kadzidłem.

Wnętrze podstawki ozdobione jest wypukłym rzeźbieniem w motyw celtyckich węzłów.

Materiał:

poliresin. Stylizowane smocze skrzydła są rozstawione na tyle szeroko, aby cały popiół z tlącego kadzidła zebrał się na podstawie i nie spadł na zewnątrz.

Wymiary kadzielniczki to:

długość 30,5 cm, wysokość 10,5 cm, szerokość 5 cm.

Wraz z podstawką w naszym sklepie możesz zakupić także zapas kadzideł m.in.  o zapachu "Dragon's Blood" lub "Pocałunek Wampira" (znajdują się w tej samej kategorii, co podstawy do kadzideł). Obok tego błękitnego smoka odnajdziesz w naszej ofercie podobnego, w kolorze fioletowym.

Pamiętaj, aby dla bezpieczeństwa zawsze każdą podstawkę z palącym się kadzidłem:

umieszczać z daleka od łatwopalnych rzeczy, nie pozostawiać samej bez nadzoru i nie stawiać jej w zasięgu małych dzieci oraz zwierząt.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...