Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN

Kadzidełka w kształcie stożków (zwykłe stożkowe) - "Smoczy Ogień", opakowanie 12 szt.


Kadzidełka stożkowe firmy Stamford - "Smoczy Ogień" "DRAGON'S FIRE".


Paląc się uwalniają mocny i przyjemny aromat, który oczyszcza powietrze, szybko odświeża pomieszczenie, a przy tym pozwala się zrelaksować oraz poczuć przypływ energii. Zapach jest lekki, odświeżający, owocowy, zdecydowanie cytrusowy.

Wszystkie kadzidła z naszej czarnej serii pozbawione są ciężkich, duszących aromatów, a ich zapach jest tak przygotowany, aby odświeżyć powietrze w pomieszczeniach i pozytywnie wpływać na samopoczucie.


Kadzidełka zostały wykonane z naturalnych, najwyższej jakości składników perfumeryjnych w Indiach. Każde opakowanie to kartonik w czarnym kolorze z wizerunkiem chińskiego smoka, zawierający ok. 12 kadzidełek (które palą się przez około 20 minut każde) oraz jednej okrągłej, metalowej podstawki.Jeśli wolisz kadzidła w kształcie długich patyczków zamiast stożków - ten sam zapach mamy w dziale z kadzidłami długimi.

Użycie kadzidła: należy rozżarzyć czubek kadzidła, aby zaczął się uwalniać aromatyczny dym. Kadzidło ustawić na metalowej podstawce załączonej do opakowania lub innej przeznaczonej do tego podstawie. Pamiętaj - nigdy nie zostawiaj palących się kadzideł bez nadzoru, ustawiaj je z daleka od łatwopalnych przedmiotów oraz  w miejscu niedostępnym dla małych dzieci oraz zwierząt.smocze kadzidełka

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...