Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 23.50 PLN

Laska z uchwytem - Smocza Łapa z Kulką


Metalowa laska do podpierania z głownią w kształcie Smoczej Łapy trzymającej srebrną, rzeźbioną kulę. Idealne dopełnienie eleganckiego stroju w stylu goth, vampire lub steampunk.

Laska jest wykonana z metalu, a jej zdobienia ze specjalnej utwardzonej żywicy. Solidne wykonanie. Ma długość odpowiednią, aby mógł się na niej oprzeć człowiek średniego lub wysokiego wzrostu. Dolna część posiada gumową końcówkę amortyzującą uderzenia o podłoże.

Głownia w kształcie łapy smoka, trzymającej srebrną kulę w szponach, jest bardzo szczegółowo wykonana, widać nawet pojedyncze łuski i inne drobne detale. Poniżej łapy umiejscowione zostały celtyckie węzły, małe stylizowane smoki oraz drobne czerwone kryształki. Podobne zdobienie znajduje się przy dolnym zakończeniu laski.Wymiary:

Rękojeść: wysokość 15,0 cm, szerokość 7,0 cm.

Całkowita wysokość wraz z uchwytem to ok. 98,0 cm.

Średnica trzonu (metalowej rurki w czarnym kolorze) - 2,5 cm.


Kolory:

prosta, metalowa część laski jest czarna, zdobiona rękojeść i dolne ozdobne wykończenie są w srebrnym kolorze.

Materiał:

- trzon laski - metalowa rurka

- uchwyt i dekoracyjne zakończenie - żywica syntetyczna 

- zakończenie (nasadka) - gumaW naszej ofercie znajdziesz różne laski ze zdobionymi uchwytami, np. z rękojeścią w kształcie czaszki.
Jest to laska kolekcjonerska, która może być wyjątkową dekoracją w stylu retro, rekwizytem do sesji zdjęciowych lub eleganckim dodatkiem do stroju prawdziwego dżentelmena. Nie ma możliwości regulacji ani zmiany długości.


Jest to gadżet - rekwizyt, dodatek do przebrania.


UWAGA - Produkt nie posiada atestów medycznych. Nie jest to wyrób medyczny. Brak możliwości regulacji.steampunkowa laska z kulką smocza łapa goth

Napisz opinię
2014-06-03 17:43:29 - olimpia

SUPER ZAKUP.....REWELACJA.....JESZCZE LEPSZA NIŻ NA ZDJĘCIU.....POLECAM....

2016-02-05 11:22:27 - Agnieszka

Laska jest niesamowita, serdecznie polecam każdemu! :)

2020-12-19 19:59:33 - spooko

Patrzę na Laskę i ją podziwiam. Na początku stycznia zrobię sobie z niej prezent na nowy rok. Może Rodzina nie będzie zbyt przeżywać, bo to będzie trzecia. Ale co tam, jest piękna.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...