Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 13.50 PLN

Notatnik w skórzanej oprawie, z wytłoczonym Kwiatem Życia - kolor okładki: ciemna zieleń


Notes w okładce z prawdziwej skóry, ze spinającą całość gumką. Zeszyt jest szyty ręcznie, składa się z 80 stron wykonanych z dość grubego, ekologicznego papieru. W środku znajdują się też 2 specjalne kieszenie z kartonu, do których można powkładać np. osobne notatki, zdjęcia czy listy. Na okładce notatnika wytłoczony jest wzór - KWIAT ŻYCIA - symbol świętej geometrii, perfekcji, idealnego porządku, harmonii wszechświata.


Notatnik jest bardzo pomysłowo wykonany - jest on do wielokrotnego użytku. Notes z kartkami nie jest umocowany na stałe do skórzanej oprawy, ale odpinany, dzięki czemu można go po wykorzystaniu wymienić na całkiem nowy. Lub też podpiąć drugi zeszyt w razie potrzeby.

Za pomocą zewnętrznej gumki można wszystko bezpiecznie spiąć.Może to być zwykły zeszyt, szkicownik, pamiętnik lub księga cieni. Wygląda bardzo efektownie, to przepiękna rzecz w staroświeckim stylu. Taki notes w skórzanej oprawie może być pomysłem na niebanalny, a zarazem wyjątkowo praktyczny prezent.WYMIARY:

wysokość 22,0 cm x  szerokość 12,5 cm


W ofercie mamy wkłady wymienne - notesy zawierające 80 stron, wykonane z ekologicznego papieru - pasujące do tych notatników.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...