Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN

Fioletowy woreczek z satyny, na karty Tarota lub talizmany, z haftem - "Celtycki Pentagram"


Ekskluzywna, duża sakiewka do kart Tarota we fioletowym kolorze. Torebka uszyta została z dwóch warstw satyny: na zewnątrz jest to satyna w kolorze fioletowym, a wewnątrz satyna w kolorze ciemno-żółtym. Z jednej strony sakiewki znajduje się wyhaftowany żółtą nicią wzór, który zapewni dodatkową, magiczną ochronę dla zawartości. Wzór przedstawia pentagram prosty, ułożony z celtyckich węzłów.

Woreczek posiada troczki służące do ściągnięcia jego górnej części, dzięki czemu nawet małe kamienie czy najdrobniejsza biżuteria nie wypadną na zewnątrz.

Sakiewka zmieści dowolnej wielkości karty Tarota lub runy i ochroni je przed zniszczeniem czy przypadkowym dotykiem postronnych osób, a także odizoluje od wpływów przypadkowych energii. Może posłużyć również do przechowywania innych przedmiotów magicznych, tj. kamienie, talizmany czy wahadełka, lub też można do niej schować biżuterię, nawet taką większych rozmiarów. 

Wysoka jakość.

Wymiary:

wysokość torebki: 20,5 cm, szerokość 15 cm,

wielkość wewnętrzna do przechowywania: 17 cm x 15 cm.


Sposób przechowywania swoich kart zależy tylko od Ciebie, ale warto wiedzieć, iż niektórzy twierdzą, że: "tak jak trzymasz karty - takie masz życie". Więc jeśli jesteś chaotycznym człowiekiem i chcesz bardziej uporządkować swoje życie, to może dobrze poświęcić chwilę na uporządkowanie kart, sprawić im jakieś porządne opakowanie oraz przeznaczyć im jakieś specjalne miejsce do przechowywania. Co więcej - podobno zaniedbane karty potrafią "się obrazić", a te dobrze zadbane odwdzięczają się lepszą współpracą.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...