Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 2 dni
Koszt wysyłki od: 14.50 PLN

Świeca Magiczne Zaklęcie "For Happiness" Szczęście - zielony awenturyn, zapach: marokańska róża


Świeca w 100% wykonana z naturalnych składników - wosk sojowy, knot bawełniany, kamienie: zielony awenturyn oraz zapach: róża marokańska. Świeca jest umieszczona w pojemniku ze szkła i zamknięta okrągłym korkiem. Całość jest zapakowana w ekologiczny kartonik.Wymiary:

wysokość 20,0 cm

szerokość 2,0 cm

Czas spalania: ok. 50 godzin

Skład: naturalny wosk sojowy, naturalne kamienieDziałanie w intencji można wspomóc używając świecy Magiczne Zaklęcie - działanie jest wzmacniane przez czysty żywioł ognia, który reprezentuje przemianę. Doceń, że skromny płomień może zmienić dosłownie i wszystko i nic. Może zamienić list miłosny w popiół. Może pomóc przygotować posiłek, niezbędny aby podtrzymać życie. Lub może też rzucić magiczne, romantyczne światło, który zdobędzie czyjeś serce. Ta transformacyjna energia jest czymś, co jesteś w stanie ukierunkować i umożliwia zmiany, których pragniesz w swoim życiu. W Świecach Magiczne Zaklęcie zatopiono kamienie naturalne, z których każdy ma inne, wyjątkowe właściwości.


MAGICZNE ŚWIECE

Jak używać świec Magiczne Zaklęcie?

Najpierw wybierz świecę lub też kombinację świec, które będą reprezentować Twoje pragnienia. Znajdź sobie miejsce, w którym stworzysz mini-świątynię swoich pragnień, czyli ołtarzyk. Ustaw świecę i stwórz aranżację, wykorzystując przedmioty osobiste, biżuterię, kamienie szlachetne - niech znajdą się w zasięgu jej światła. Nie zapalaj świecy od razu. Będziesz wiedzieć, kiedy nadejdzie właściwy czas, aby rozpalić płomień. A później usiądź spokojnie, pobądź sam na sam ze swoim płomieniem i wykorzystaj ten czas na medytację i refleksję.

Gdy świeca się zużyje, możesz usunąć pozostałości wosku i odzyskać umieszczone w naczyniu kamienie szlachetne. Trzymaj je przy sobie, aby przedłużyć działanie rytuału. Aby uzyskać dobrą karmę, szklaną tubę świecy należy poddać recyklingowi i ponownie wykorzystać, na przykład jako wazon na kwiaty lub jako pojemnik do przechowywania.

magiczne, naturalne świece intencyjne do rytuałów


BARDZO WAŻNE: NIGDY NIE ZOSTAWIAJ PŁONĄCEJ ŚWIECZKI BEZ NADZORU.

Pamiętaj:

Palącą się świecę umieść na specjalnej podstawie, która uchroni meble przed ewentualnym ubrudzeniem skapującą parafiną. Zapalona świeczka powinna stać daleko od łatwopalnych materiałów oraz z dala od zasięgu małych dzieci oraz zwierząt.
Magia świecSytuacji, w których towarzyszy nam płomień świecy jest bardzo wiele i to właściwie przez mnóstwo momentów naszego życia. Często nie zdajemy sobie zupełnie sprawy, że uczestniczymy w rytuale magicznym, a przecież jest nim np. trzymanie świecy przy chrzcie lub komunii, zapalanie świec na grobach zmarłych, świeczki na torcie urodzinowym, a nawet zapalenie świecy przy romantycznej kolacji (nie bez powodu przeważnie w takich momentach są to świece koloru czerwonego).Warto pamiętać:

- najlepsze efekty dają zabiegi robione podczas Pełni oraz Nowiu Księżyca

- nie odczynia się zaklęć, klątw, itp. podczas zaćmienia Słońca lub Księżyca

- gdy Księżyca przybywa warto skupić się na tym, co ma wzrastać i się potęgować, natomiast gdy Księżyca ubywa, wszystko szybciej i łatwiej jest oczyszczać, usuwać, opróżniać i odcinać.


Prawidłowy płomień świecy podczas rytuału jest jasny, może być lekko różowy, wtedy wiadomo, że wszystko idzie pomyślnie. Szybkie spalenie świecy oznacza pomyślność i dobrą atmosferę panującą w pomieszczeniu. Bywa czasem, że podczas palenia się świeca zmienia swój kolor, wtedy wedle wierzeń magia ognia i magia świec chcą nam coś przekazać. Kolor ten należy interpretować z jego ogólnie przyjętą symboliką. Natomiast kiedy ogień gaśnie zanim świeca się wypali oznacza to, że sprawa za którą jest ona palona to niestety przegrana walka, lub też będzie negatywnie zakończona przez działanie osoby lub siły trzeciej. Zawsze można temu w jakiś sposób przeciwdziałać, bo świeca nie przewiduje przyszłości lecz ostrzega.

Polecamy