Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN

Różdżka z naturalnego Selenitu dług. 16 cm - prosta, z jednym okrągłym końcem i drugim ostrym


Różdżka o długości 16 cm, ręcznie wykonana z selenitu marokańskiego. Jeden koniec różdżki jest zaostrzony, natomiast drugi jest zaokrąglony.

Różdżka wykonana jest z selenitu - zwanego również kamieniem księżycowym, ze względu na połysk przypominający księżycową poświatę. Selenit jest bezbarwną, czystą odmianą gipsu o perłowym połysku. Dodatkowego uroku temu minerałowi dodają ciekawe refleksy oraz wewnętrzne spękania i przerosty. Swoją nazwę Selenit wywodzi od greckiego słowa "selene" - księżyc oraz "lithos" - kamień.


Naturalne przerosty i spękania są charakterystyczne dla tego kamienia, w każdej różdżce inaczej mogą się układać liniowo przebarwienia (od całkiem białych do bardziej przezroczystych). Każda różdżka jest nieco inna, a więc każda jest wyjątkowa.WYMIARY:

długość 16,0 cm, szerokość ok. 1,5 - 2,0 cm

Materiał:

naturalny selenit

Oryginalny, ręczny wyrób.


  • Pozytywna energia kamieni:


  SELENIT - kamień księżycowy (Skrzydło Anioła)

  właściwości i działanie:

  Selenit – nazwa pochodzi od gr. selene = księżyc oraz lithos = kamień (selenites = księżycowy kamień), nawiązując do specyficznego połysku tego minerału przypominającą księżycową poświatę.


  Jego moc związana jest z grecką boginią Selene, patronką księżyca i narodzin. Poniekąd selenit aktywuje uśpione talenty z poprzednich wcieleń, służy do komunikacji z bytami na innych poziomach egzystencji, a położony pod poduszką gwarantuje niezwykłe przeżycia senne. Niegdyś przypisywano mu magiczną moc - ten, kto go nosił, zyskiwał możliwość komunikowania się z duchami.

  Selenit nie powinien być zbyt często moczony w wodzie.  Polecamy