Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN

Przywoływanie "The Summoning" Witch and Dragon Anne Stokes (Nemesis Now) - wytłaczany portfel z czarownicą i smokiem


Duży portfel z nadrukowanym obrazkiem przedstawiającym wiedźmę stojącą z różdżką w ręce przed ogromnym, magicznym kociołkiem. Nad kotłem unosi się duch smoka. Za czarownicą widać wielki pentakl. Z drugiej strony portfela widoczny jest obrazek przedstawiający pentakl ozdobiony różnymi magicznymi znakami oraz drzewo życia o poskręcanych korzeniach w celtyckie węzły.

Dodatkowo po bokach widnieje napis w jęz. łacińskim: "In spiritu et veritate ibi est magicae in omnibus". Co mniej więcej oznacza: "W duchu prawdy nie we wszystkich rzeczach jest magia".


Może i nie mamy w naszym sklepie magicznej sakiewki, w której za pomocą czarów ciągle będzie złoto, ale jeśli chodzi o najbardziej magicznie wyglądający portfel - to na pewno ten!Obrazki są dodatkowo wytłaczane, więc kształty są podkreślone i wypukłe, z efektem 3D.


Z jednej strony znajduje się mnóstwo kieszonek na karty i inne dokumenty - ta część jest zapinana na magnetyczny zatrzask. Druga część jest zapinana na zamek i zawiera dwie duże przegrody na pieniądze.WYMIARY:

19,0 cm x 10,0 cm x 3,5 cm

Materiał:

tworzywo sztuczne (PU)

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...