Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
Koszt wysyłki od: 14.50 PLN

Podstawka na kadzidła stożkowe zwykłe - Czerwony Smok Dymiący Nosem


Bardzo sympatyczny Czerwony Smok, który jest podstawką na kadzidełka w kształcie stożków. Smok puszcza dym przez nos po umieszczeniu w jego wnętrzu zapalonego kadzidełka stożkowego. Kadzidło wkłada się do środka smoka, a unoszący się z niego do góry dym uwalnia się poprzez dziurki w nosie smoka. Smok wygląda, jakby właśnie przed chwilką ział ogniem :)

W naszej ofercie odnajdziesz wybór tego rodzaju kadzideł, np. o zapachu "Smoczy Ogień", "Wdzięk Jednorożca" lub "Pocałunek Wampira" - zajrzyj do działu: kadzidła stożkowe.MATERIAŁ:

poliresin

Wymiary:

wysokość 15,5 cm,  szerokość 10,5 cm x 8,5 cm

Opakowanie:

pudełko z białego kartonuSmok ma wewnątrz pustą przestrzeń, w której umocowana jest metalowa okrągła podstawka. Jedno kadzidełko jest załączone w komplecie. Tlące się kadzidło należy umieścić na podstawce znajdującej się wewnątrz smoka, aby pachnący dym zaczął się wydobywać przez otworki w jego nosie. Kadzielniczka na stożki.


Pamiętaj o podstawowych zasadach bezpieczeństwa - zapalone kadzidła umieszczaj z dala od łatwopalnych obiektów i powierzchni, nigdy nie zostawiaj ich zapalonych bez nadzoru ani w zasięgu małych dzieci oraz zwierząt.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...