Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN


Podstawka na kadzidła stożkowe - Czerwony Smok

Bardzo sympatyczny Czerwony Smok, który puszcza dym przez nos po umieszczeniu w jego wnętrzu zapalonego kadzidełka stożkowego. Kadzidło stożkowe wkłada się do środka smoka, a unoszący się z niego do góry dym uwalnia się poprzez dziurki w nosie smoka. Smok wygląda, jakby właśnie przed chwilką ział ogniem :)

W naszej ofercie odnajdziesz wybór tego rodzaju kadzideł, np. o zapachu "Smoczy Ogień", "Wdzięk Jednorożca" lub "Pocałunek Wampira" - zajrzyj do działu: kadzidła stożkowe.

Materiał:

poliresin.

Wymiary:

wysokość 15,5 cm,  szerokość 10,5 cm x 8,5cm.


Smok ma wewnątrz pustą przestrzeń, w której umocowana jest metalowa okrągła podstawka. Jedno kadzidełko jest załączone w komplecie. Tlące się kadzidło należy umieścić na podstawce znajdującej się wewnątrz smoka, aby pachnący dym zaczął się wydobywać przez otworki w jego nosie.

Pamiętaj o podstawowych zasadach bezpieczeństwa - zapalone kadzidła umieszczaj z dala od łatwopalnych obiektów i powierzchni, nigdy nie zostawiaj ich zapalonych bez nadzoru ani w zasięgu małych dzieci oraz zwierząt.podstawka na kadzidła czerwony smok

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...