Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN


Podstawa na kadzidła płynące (wieża dymna) - Dymiący Wulkan + GRATIS: 1 opakowanie kadzidełek

Fontanna dymna - podstawa na kadzidła typu "płynący dym", czyli przeznaczona na kadzidełka dające opadający, spływający w dół dym. Wieża dymna w kształcie wulkanu. Na szczycie wulkanu umieszcza się specjalne kadzidło z cyrkulacja zwrotną, z którego dym nie unosi się do góry, ale spada w dół, jakby magiczna mgła :) Dym przedostaje się specjalnym otworem poniżej i powoli spływa niczym wodospad coraz niżej po kolejnych poziomach.

Bardzo realistyczny efekt czynnego, dymiącego wulkanu!

Jest to dość efektowny widok, wręcz magiczny, mający działanie relaksacyjne. Po prostu hipnotyzuje i wprawia w dobry nastrój :)


Idealny pomysł na oryginalny i praktyczny prezent, który na pewno wywoła efekt "wow". Taki kominek zapachowy świetnie prezentuje się z zapalonym kadzidłem.


MATERIAŁ:

poliresin i metalowa miseczka na kadzidełko

WYMIARY:

wysokość 13,00 cm, szerokość 16,0 cm x 16,0 cm

Do kompletu załączamy gratisowo 1 opakowanie pasujących kadzidełek z przepływem zwrotnym (płynących).Do podstawki należy używać kadzideł płynących (oddające dym od dołu, czyli cofające dym). Kadzidła typu "przepływ zwrotny" mają kształt stożków oraz pusty kominek wewnątrz, można je rozpoznać po charakterystycznej dziurce w podstawie stożka. Rozpala się je tak samo, jak zwykłe kadzidła stożkowe, czyli rozżarzając sam czubek.

Na podstawie - fontannie dymnej można umieszczać także zwykłe kadzidła stożkowe, ale dym ze zwykłych kadzideł unosi się do góry. Tylko dym ze specjalnych kadzideł płynących opada w dół i spływa podobnie jak woda.Pamiętaj, aby dla bezpieczeństwa zawsze każdą podstawkę z palącym się kadzidłem:

umieszczać z daleka od łatwopalnych rzeczy, nie pozostawiać samej bez nadzoru i nie stawiać jej w zasięgu małych dzieci oraz zwierząt.

To nie jest zabawka dla małych dzieci. 


Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...