Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN


Podstawa na kadzidła typu backflow - Smok na Skałach "Dragon Pool" Nemesis Now

Fontanna dymna (wieża) - podstawa na kadzidła typu backflow (dymiące od dołu), w kształcie skalistego wodospadu nad którym siedzi smok. Pomiędzy skrzydłami smoka umieszcza się specjalne kadzidło backflow, z którego dym nie unosi się do góry, ale spada w dół - wydobywa się paszczą smoka i spływa niczym wodospad czy też magiczna mgła po skałach w dół. Jest to bardzo efektowny widok, który również oddziałuje relaksacyjnie.


Idealny pomysł na oryginalny i praktyczny prezent, który jest zarazem klimatyczną ozdobą oraz funkcjonalną podstawą do kadzidełek.

Piękna rzecz - niezwykły gadżet, który ucieszy nie tylko fana smoków, fantasy i magicznego klimatu, ale dosłownie każdego. Świetnie prezentuje się z zapalonym kadzidłem.


W zestawie znajduje się okrągła czarna podkładka (mata). Przed zapaleniem kadzidła typu backflow należy na niej umieścić całą fontannę dymną. Mata służy do ochrony mebli przed osadzaniem się olejków eterycznych ze spływającego dymu.


Materiał:

poliresin.

Wymiary podstawki to:

wysokość 19 cm, szerokość: 17 cm x 13 cm.

Podstawa podklejona jest od spodu miękkim, czarnym materiałem. W komplecie jest załączone jedno kadzidło typu backflow.

Wraz z podstawką w naszym sklepie możesz zakupić także zapas kadzideł typu backflow (oddające dym od dołu).

Na podstawie - fontannie dymnej można umieszczać także zwykłe kadzidła stożkowe, ale dym ze zwykłych kadzideł unosi się do góry. Tylko dym ze specjalnych kadzideł backflow opada w dół i spływa podobnie jak woda.Pamiętaj, aby dla bezpieczeństwa zawsze każdą podstawkę z palącym się kadzidłem:

umieszczać z daleka od łatwopalnych rzeczy, nie pozostawiać samej bez nadzoru i nie stawiać jej w zasięgu małych dzieci oraz zwierząt.

To nie jest zabawka. 


Napisz opinię
2020-06-12 23:17:46 - Kornelia

Na zdjęciach bardzo ładny, lecz to co otrzymałam przeszło moje wszelkie granice. Wykonanie, dbałośc o każdy szczegóły... Odjęło mi mowe. Zdjęcie nieoddaje jego doskonałej jakości. Jeszcze nigdy tak godnie niewydałam zarobionych pieniędzy :D Polecam!

2020-06-30 17:54:17 - Hanys.

Powiem to co przedmówca. Smok jest pięknie zrobiony, dbałość o każdy szczegół. Nawet dość ciężki jak na swoje gabaryty. Użytkuję już 2 rok i wszystko jest git. Mycie go też nie sprawia problemów. Lubię p;lacki ziemniaczane w każdy czwartek.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...