Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN


Ceramiczna podstawa na kadzidła typu backflow - Imbryk i Filiżanka

Fontanna dymna - podstawa na kadzidła typu backflow (dające opadający, spływający w dół dym), w kształcie dzbanka oraz filiżanki na herbatę. Na szczycie podstawki, czyli nad imbrykiem umieszcza się specjalne kadzidło backflow, z którego dym nie unosi się do góry, ale opada w dół - coś jakby magiczna mgła :) Dym przedostaje się specjalnym otworem poniżej i powoli spływa z wnętrza czajniczka do filiżanki.

Jest to dość efektowny widok, mający działanie relaksacyjne.


Idealny pomysł na oryginalny i praktyczny prezent. Taki kominek zapachowy świetnie prezentuje się z zapalonym kadzidłem.


Materiał:

ceramika w kolorze czarnym

Wymiary:

wysokość ok. 14,0 cm, szerokość 13,0 cm x 7,0 cm.

Kolor:

czarny.Wraz z podstawką w naszym sklepie możesz zakupić także zapas kadzideł typu backflow (oddające dym od dołu, czyli cofające dym). Kadzidła typu backflow mają kształt stożków oraz pusty kominek wewnątrz, można je rozpoznać po charakterystycznej dziurce w podstawie stożka. Rozpala się je tak samo, jak zwykłe kadzidła stożkowe, czyli rozżarzając sam czubek.

Na podstawie - fontannie dymnej można umieszczać także zwykłe kadzidła stożkowe, ale dym ze zwykłych kadzideł unosi się do góry. Tylko dym ze specjalnych kadzideł backflow opada w dół i spływa podobnie jak woda.


Ważne - do takiego kominka typu fontanna dymna nie używa się zwykłych kadzideł stożkowych. Do tych podstawek należy użyć specjalne stożki typu "backflow", czyli stożków z dziurką wewnątrz.Pamiętaj, aby dla bezpieczeństwa zawsze każdą podstawkę z palącym się kadzidłem:

umieszczać z daleka od łatwopalnych rzeczy, nie pozostawiać samej bez nadzoru i nie stawiać jej w zasięgu małych dzieci oraz zwierząt.

To nie jest zabawka dla małych dzieci. 


Polecamy