Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
Koszt wysyłki od: 14.50 PLN

Podgrzewacz do olejków zapachowych - Jednorożec pośród skał i drzew (wzór nr 2)


Kominek do aromaterapii w kształcie figurki w stylu fantasy, przedstawiający Białego Jednorożca stojącego pośród skał i zielonych drzew. Jest to jednocześnie całkowicie funkcjonalny podgrzewacz do olejków eterycznych, a zarazem piękna dekoracja - figurka w fantastycznym, magicznym stylu. Całość jest dość szczegółowo wykonana. Jednorożec jest całkowicie biały, ale ma złoty róg. Stoi na skale, wokół której rosną kolorowe kwiaty, a z tyłu zielone drzewa. Jednorożec, skały oraz drzewa przytrzymują stabilnie w górze szklany talerzyk na wodę z olejkami. Pośrodku tego całego krajobrazu znajduje się miejsce na małą świeczkę typu podgrzewacz.


To dobry pomysł na prezent dla każdego. Aromaterapia pomaga w naturalny sposób się odstresować. Całość wygląda bardzo efektownie, podgrzewacz jest wyjątkowo uroczy i przykuwa wzrok.


Kominek jest przeznaczony do podgrzewania wody z dodatkiem olejków aromatycznych.Wymiary:

wysokość 11,0 cm, szerokość 12,0 cm x 15,0 cm

średnica talerzyka 12,0 cm


Materiał:

poliresin + szklany talerzyk na wodę z olejkiemTen kominek zapachowy jest przeznaczony do olejków mieszanych z wodą. Nie powinno się w nim używać wosków zapachowych. Należy użyć odpowiedniej małej świeczki do podgrzewania, dostosowanej do rozmiaru produktu, czyli zwykłego podgrzewacza tea-light w standardowym rozmiarze.

Zawsze stosuj się do instrukcji palenia świec.

Polecamy