Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN


Kadzidełka stożkowe opakowanie 24 sztuki z efektem backflow (dymiące od dołu) - zapach: Palo Santo Drzewo Życia

Kadzidła do fontanny dymnej.

Producent: Goloka, Indie

Goloka Palo Santo Tree of Life Incense Cones 


Kadzidła stożkowe z efektem backflow (czyli uwalniające dym dołem, cofające dym), przeznaczone są do specjalnych podstaw, po których dym spływa niczym woda w wodospadzie. Jest to wyjątkowo spektakularny widok, mający działanie relaksacyjne. W takiej podstawie (wieży) umieszcza się kadzidło na samej górze, a dym efektownie spływa specjalnym otworem w dół niczym magiczna mgła. Spływając po różnych kaskadach przypomina wyglądem wodospad.

Każde pojedyncze opakowanie to puszka ze zdejmowanym denkiem, zawierająca 24 kadzidełka w kształcie stożków, z pustym kominkiem wewnątrz.

Zapach:

Palo Santo

Wymiary:

kadzidełka: 3 cm x 1 cm.

Czas spalania:

ok. 20 min.


Palo Santo

Przyjemny, relaksujący zapach drzewa Palo Santo wprowadza do pomieszczeń pozytywną energię. Palo Santo (Bursera graveolens) w dosłownym tłumaczeniu z języka hiszpańskiego oznacza "Święte Drzewo". Dym z tego mistycznego drzewa często jest wykorzystywany przez wielu uzdrowicieli i szamanów z Peru i Ekwadoru przy różnych ceremoniach. Drzewo to pochodzi z Południowej Ameryki i słynie ze swoich właściwości leczniczych oraz oczyszczających, równie silnych jak w przypadku białej szałwii.


Drzewo Palo Santo charakteryzuje się wyjątkowym, unikalnym zapachem, który łatwo zapamiętać. Aromat, który wydobywa się ze świętego drewna to połączenie słodkiej nuty różano-żywicznej, mięty i cytrusów.


Święte Drzewo dzięki swojemu aromatowi uwalnianemu podczas spalania zapewnia nie tylko ochronę energetyczną i usuwa złą energię, lecz również podnosi na duchu, przynosi szczęście, łagodzi bóle głowy. Ciekawostką jest fakt, że ten olejek aromatyczny również odstrasza komary.

-----------------Użycie kadzidła typu backflow:

Należy rozżarzyć czubek kadzidła, aby zaczął się uwalniać dym. Kadzidło posiada wewnątrz pusty kominek, którym dym spada i wydostaje się dołem stożka.

Kadzidło typu backflow należy ustawiać tylko na specjalnie przeznaczonej do tego podstawie - fontannie dymnej, która posiada otworek do odprowadzania dymu.

Powstający podczas spalania kadzidełka dym może pozostawić lekki osad na podstawie oraz na powierzchni, na której jest umieszczona jest podstawka. Pochodzi on z naturalnych olejków i żywic znajdujących się w kadzidle i można go łatwo wyczyścić wilgotną szmatką.

PAMIĘTAJ - nigdy nie zostawiaj palących się kadzideł bez nadzoru! Ustawiaj je na specjalnych podstawach (żaroodpornej powierzchni), z daleka od łatwopalnych przedmiotów oraz  w miejscu niedostępnym dla małych dzieci oraz zwierząt.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...