Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN


Broszka "Czarna Róża" duża, gałązka z listkami i kwiatem róży (7,5 cm) - naturalny czarny Onyks

Broszka w kształcie gałązki róży, z naturalnym kamieniem półszlachetnym - onyksem. Onyks w czarnym kolorze umieszczony jest w miejscu pączka kwiatu.

Broszka jest w kolorze starego srebra. Kamień to naturalny onyks, więc każda sztuka jest nieco inna (każdy kamień różni się nieco kształtem). Stąd każdy egzemplarz broszki jest niepowtarzalny.Produkt polski, wysoka jakość. Biżuteria sztuczna, wykonana z dużą precyzją, skład zgodny z normami UE. Wzór nie ciemnieje, a jego powierzchnia "stare srebro" zachwyca swoim blaskiem przez długie lata. Biżuteria wykonana została przy użyciu najwyższej jakości stopów metali nieszlachetnych ZnAl.


Wymiary:

długość 7,5 cm

szerokość 3,0 cm

BIŻUTERIA SZTUCZNA

W naszej ofercie mamy również biżuterię z innymi kamieniami naturalnymi - z ametystami oraz z obsydianem śnieżnym.
  • Pozytywna energia kamieni:

Onyks - kamień wewnętrznej siły.

Działanie i właściwości onyksu:


ONYKS to minerał, odmiana chalcedonu. Znany był już dobrze w starożytności - to właśnie onyksu najczęściej używano do wyrobu biżuterii, kamei oraz różnych pieczęci.

Już od czasów starożytnych onyks uważano za kamień szczególnie szczęśliwy. Ciekawostką może być fakt, że właśnie z tego minerału wykonana była osobista pieczęć cesarza Chin, a poddanym cesarza kategorycznie zabroniono posługiwać się tym samym kamieniem pod karą śmierci.ONYKS przede wszystkim symbolizuje siłę oraz moc. Kamień ten pomaga stać się panem, tudzież panią własnego losu. Pogłębia poczucie kontroli nad własnym życiem i wzmacnia takie cechy jak: determinacja, wytrwałość, odwaga i stanowczość. Zwany jest również kamieniem mądrości.


ONYKS dodaje siły tym, którzy narażeni są na ekstremalny stres. Jest również pomocny przy podejmowaniu decyzji, ponieważ pomaga wyciszyć emocje i łatwiej nad nimi panować. Ochrania przed negatywną energią, psychicznymi atakami oraz niekorzystnymi wpływami. Przyciąga szczęście i pomyślny los.Pomimo tego, że onyks ma głęboko czarną barwę, to przeznaczeniem tego kamienia nie jest budzenie lęku. Moc w nim zawarta służy pomocą w drodze do samorozwoju, w doskonaleniu samego siebie. Jednak trzeba pamiętać o najważniejszym: że droga do samoświadomości i poznania własnego „ja” często nie jest łatwa. A pokonywanie kolejnych życiowych zakrętów oraz przeciwności losu zdecydowanie nas umacnia, pozwala zajrzeć w głąb swojej duszy i odkryć, co tak naprawdę jest ważne w życiu.


Dla tych, którzy go pokochają, którzy zachwycą się jego pięknem i mocą - onyks ma wiele do zaoferowania. Jeśli znasz mroczną stronę życia, dostrzegasz w życiu magię lub po prostu czerń Cię uspokaja – wybierz właśnie ten minerał. Nie pozwoli, by negatywne wpływy z zewnątrz dostały się do Twego wnętrza. Ponieważ mroczna moc nie ma dla niego tajemnic, wie jak z nią wygrać, by Cię nie nękała.


Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...