Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Różowy Kwarc w Smoczej Łapie - naszyjnik z naturalnym kamieniem


Naszyjnik w kształcie Smoczej Łapy, która trzyma kulkę wykonaną z Kwarcu Różowego - półszlachetnego kamienia naturalnego. Smocza Łapka ma szczegółowo wykonane łuski i długie szpony, wisior z każdej strony wygląda efektownie.

Wisiorek ma w komplecie pleciony, czarny rzemyk z regulowanym zapięciem.


Wymiary:

Zawieszka: 4,0 cm wysokość, szerokość 2,0 cm, głębokość 2,0 cm.

Kamień Kwarc Różowy - średnica kulki 1,5 cm

Długość rzemyka 60,0 cm + 5,0 cm łańcuszka do regulacji.

Materiał:

BIŻUTERIA SZTUCZNA (stop biżuteryjny i linka) + naturalny kamień Kwarc Różowy.


  • Pozytywna energia kamieni: Kwarc Różowy - właściwościRóżowy Kwarc to minerał będący jedną z odmian kwarcu. W naturze występują odmiany tego minerału o zabarwieniu: blado-różowym, głęboko-różowym oraz różowo-czerwonym. Zabarwienie tworzy obecność manganu lub tytanu. Wiele okazów wykazuje zjawisko asteryzmu (jest to wówczas tzw. kwarc gwiaździsty), a także zjawisko opalescencji oraz efekt kociego oka. W Polsce występuje w Górach Sowich i Górach Izerskich.

Kwarc różowy ma dość duże znaczenie kolekcjonerskie jako kamień ozdobny i znajduje szerokie zastosowanie w jubilerstwie. Najbardziej cenione są odmiany opalizujące o głębokiej barwie.


Amulet: "KAMIEŃ MIŁOŚCI" - budowa harmonijnych relacji z innymi ludźmi oraz z naturą, dostrzeganie prawdziwych intencji innych osób.


Kwarc Różowy nazywany jest „kamieniem miłości”. I chodzi tutaj nie tylko o uczucia dwojga ludzi i ułatwienie odnalezienia prawdziwej miłości, lecz odnosi się to również do dobrych relacji z samym sobą, z innymi ludźmi oraz bardziej ogólnie - po prostu do dobrych relacji ze światem.

Różowa barwa kwarcu wytwarza silne pole energetyczne oddziałujące na wzmocnienie empatii, bezinteresowności, altruizmu, gotowości do dawania miłości oraz jej przyjmowania. Kwarc Różowy pomaga tym, którzy mają trudności z zaufaniem do innych ludzi. Wspomaga też osoby noszące w sobie urazę, winę lub strach powstały w wyniku negatywnych doświadczeń. Aura kamienia wzmacnia pozytywną postawę wobec otoczenia, która zostaje później odwzajemniona, gdyż dobra energia zawsze powraca i to zwielokrotniona, przyciągając pozytywnych ludzi oraz dobre wydarzenia.
W ofercie mamy podobne naszyjniki z różnymi kamieniami naturalnymi do wyboru.Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...