Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
Koszt wysyłki od: 11.50 PLN

Opalit w Łapach Smoka - naszyjnik


Naszyjnik w kształcie Smoczych Łap, które trzymają kulkę wykonaną z Opalitu. Opalit wyjątkowo pięknie przepuszcza światło, to dość efektowny, przyciągający oko kamień. Smocze Łapki mają szczegółowo wykonane łuski i długie szpony, wisior z każdej strony wygląda ciekawie.

Wisiorek ma w komplecie pleciony, czarny rzemyk z regulowanym zapięciem.Wymiary:

Zawieszka: 4,5 cm wysokość, szerokość 2,5 cm, głębokość 1,5 cm.

Kamień Opalit - średnica kulki 1,5 cm

Długość rzemyka 60,0 cm + 5,0 cm łańcuszka do regulacji.

Materiał:

BIŻUTERIA SZTUCZNA (stop biżuteryjny i linka) + kamień Opalit.


  • Pozytywna energia kamieni:

  Opalit - właściwości i działanie


  Chociaż Opalit jest tworzony ludzką ręką, poprzez opalizowanie szkła, to jest wyjątkowo efektownym kamieniem. Stąd "opality" to nazwa różnych rodzajów szkła imitującego minerał opal. Opality charakteryzują się półprzeźroczystym mlecznym kolorem, mieniąc się na żółto oraz niebiesko - w zależności od kąta padania światła. Nadzwyczaj efektownie przepuszczają światło, pięknie się przy tym mieniąc. Są substytutem prawdziwych opali, gdyż są wytworem człowieka, lecz w magii można śmiało zastępować opale opalitami.


  AMULET: Opalit niesie radość życia, obdarza wieczną młodością i darem wielkiej miłości, chroni od chorób i nagłej śmierci. Wzmacnia wiarę i optymizm.  OPALIT charakteryzuje się subtelnymi wibracjami, lecz ma dosyć wysoką energię. Jest idealny dla osób wrażliwych, artystów, a także dzieci, gdyż jego aura niesie wielką radość życia. Oprócz tego Opalit wzmocni samoocenę oraz poprawi poczucie własnej wartości. Powinien go nosić każdy, kto chce zwiększyć swoją wewnętrzną, osobistą moc. Opalit usuwa blokady energetyczne na czakrach i meridianach, wspiera przy przechodzeniu przez wszelkie zmiany życiowe. Zachęca do uporu w działaniu oraz daje moc, aby wyrażać swe skryte uczucia. Oprócz tego pomaga odnosić sukcesy w biznesie.
  W ofercie mamy podobne naszyjniki z różnymi kamieniami półszlachetnymi do wyboru.

  Polecamy
  Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...