Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN


Czarny Agat w Łapach Smoka - naszyjnik z naturalnym kamieniem

Naszyjnik w kształcie Smoczych Łap, które trzymają okrągły Czarny Agat - półszlachetny kamień naturalny. Smocze Łapki mają szczegółowo wykonane łuski i długie szpony, wisior z każdej strony wygląda efektownie.

Wisiorek ma w komplecie pleciony, czarny rzemyk z regulowanym zapięciem.

Wymiary:

Zawieszka: 4,5 cm wysokość, szerokość 2,5 cm, głębokość 1,5 cm.

Kamień Czarny Agat - średnica kulki 1,5 cm

Długość rzemyka 60,0 cm + 5,0 cm łańcuszka do regulacji.

Materiał:

BIŻUTERIA SZTUCZNA (stop biżuteryjny i linka) + naturalny kamień Czarny Agat.

----------------------------------------

  • Pozytywna energia kamieni:

  Czarny Agat

  Jest to półszlachetny minerał, odmiana chalcedonu, która może występować w różnych barwach. Agaty tworzyły się w procesie zastygania lawy. Miejsca występowania to: Brazylia, Urugwaj, Indie, Republika Malgaska, Rosja, USA, Namibia, Czechy. Złoża występują także w Polsce, m.in. na Dolnym Śląsku.


  Amulet: Kamień równowagi fizycznej, emocjonalnej i intelektualnej, działanie uspokajające, dodawanie pewności siebie.


  Czarny Agat pomaga przełamywać strach, pokonywać samotność oraz zwalczać własne wady. Kamień ten przyciąga szczęście, pomaga odegnać pecha, stosuje się go na uspokojenie w okresach podwyższonego stresu. Wykazuje działanie relaksacyjne. Czarny Agat dodaje odwagi oraz wzmacnia siłę przetrwania w trudnych czasach. Kamień ten dodaje pewności siebie - zwłaszcza w sytuacji, gdy konieczne jest głośne wypowiadanie się. To dobry prezent dla osób uczących się, ponieważ jego aura pomaga również przy problemach z koncentracją i zapamiętywaniem.

  W litoterapii, czyli leczeniu za pomocą wibracji kamieni naturalnych - agat bywa pomocny w przypadku chorób oczu powstałych z przemęczenia. Dlatego można wręczać go osobom pracującym przez długi czas np. przy ekranie komputera. Agat może przyspieszyć proces gojenia i regeneracji skóry. Ten kamień ma także pozytywny wpływ na układ trawienny oraz nerki, dlatego też warto nosić w przypadkach problemów z układem trawiennym lub pęcherzem właśnie biżuterię z agatem.

  Komu najlepiej podarować czarny agat? Kamień ten przypisany jest najczęściej zodiakalnym Bykom i Lwom, ale także Baranom i Rakom. W numerologii zaleca się jego noszenie numerycznym dwójkom. Ale ze względu na to,  że wibracje tego kamienia mają dobroczynny wpływ na cały organizm - warto go podarować każdej osobie.

  -----------------------------------------  W ofercie mamy podobne naszyjniki z różnymi kamieniami naturalnymi do wyboru.  Polecamy
  Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...