Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Podstawa na kadzidła stożkowe zwrotne (wieża dymna) - Nagrobek RIP z czaszkami + GRATIS: 1 opakowanie kadzidełek 12szt


Fontanna dymna (wodospad dymny) - podstawa na kadzidła typu "płynący dym", czyli przeznaczona na kadzidełka dające opadający, spływający w dół dym. Wieża dymna w kształcie nagrobka z czaszką i skrzyżowanymi piszczelami oraz ze zwyczajowym napisem RIP, czyli skrótem od "Rest In Peace" - "Spoczywaj w Pokoju". Na szczycie nagrobka umieszcza się specjalne kadzidło z cyrkulacją zwrotną (zw. też kadzidłem z przepływem tylnym), z którego dym nie tylko unosi się do góry, ale również i spada w dół. Wygląda to zjawiskowo, niczym magiczna mgła.

Dym przedostaje się specjalnymi rynienkami poniżej i powoli spływa niczym wodospad.

W sumie otrzymuje się efektowny widok spływającej mgły. Efekt po prostu hipnotyzuje, aż nie można oderwać wzroku :)To idealny pomysł na prezent, który na pewno wywoła efekt "wow". Taki kominek zapachowy świetnie prezentuje się z zapalonym kadzidłem. Ale też sam w sobie jest figurką dekoracyjną, którą na pewno doceni fan horrorów, mrocznych klimatów i ducha Halloween.MATERIAŁ:

poliresin i metalowa miseczka na kadzidełko

WYMIARY:

wysokość 12,50 cm, szerokość 14,0 cm x 10,0 cm


Do kompletu załączamy GRATISOWO: 1 opakowanie (12 szt.) pasujących kadzidełek z przepływem zwrotnym (czyli tzw. płynących), które wydzielają opadający dym.

Do podstawki należy używać kadzideł płynących (oddające dym od dołu, czyli cofające dym). Kadzidła typu "przepływ zwrotny" (tylny, cofnięty przepływ) mają kształt stożków oraz pusty kominek wewnątrz, można je rozpoznać po charakterystycznej dziurce w podstawie stożka. Rozpala się je tak samo, jak zwykłe kadzidła stożkowe, czyli rozżarzając sam czubek.

Na podstawie - fontannie dymnej można umieszczać także zwykłe kadzidła stożkowe, ale dym ze zwykłych kadzideł unosi się tylko do góry. Tylko dym ze specjalnych kadzideł płynących również opada w dół i spływa podobnie jak woda.Pamiętaj, aby dla bezpieczeństwa zawsze każdą podstawkę z palącym się kadzidłem:

umieszczać z daleka od łatwopalnych rzeczy, nie pozostawiać samej bez nadzoru i nie stawiać jej w zasięgu małych dzieci oraz zwierząt.

To nie jest zabawka dla małych dzieci. 


Polecamy