Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 16.50 PLN

Mechaniczna Czaszka Steampunk - figurka dekoracyjna


Realistycznie wykonana figurka dekoracyjna w kształcie ludzkiej czaszki. Czacha ma na sobie sporo mechanicznych elementów: różnej wielkości kółka zębate, trybiki, przewody, kable, nity, wzmocnienia i rurki - zapewne do przewodzenia pary.

Ciekawy gadżet dla miłośnika stylu steampunk i fantastyki naukowej.MATERIAŁ:

poliresin

WYMIARY:

wysokość 17,0 cm, szerokość 16,5 cm x 12,0 cm

Opakowanie:

pudełko z białego kartonu

Elementy mechaniczne nie są ruchome, czaszka jest wykonana w całości metodą odlewu.


Mechaniczna czaszka steampunk - figurka czaszki z kółkami zębatymi
Styl STEAMPUNK jest fascynujący z wielu powodów:♦ Stanowi mieszankę przeszłości i przyszłości. Steampunk to połączenie elementów charakterystycznych dla XIX wieku, takich jak wiktoriańska moda, technologia parowa i mechaniczna, z futurystycznymi wizjami i wyobrażeniami. Ta hybryda przeszłości i przyszłości tworzy fascynujący kontrast i daje alternatywną wizję rozwoju technologicznego, która mogła się wydarzyć.


♥ Estetyka i detale: Steampunk wyróżnia się precyzyjnymi detalami, dokładnością wykonania i rozmachem w projektowaniu. Ten styl charakteryzuje się ozdobnymi zębatkami, rurami, trybikami, metalowymi elementami i skomplikowanymi mechanizmami, które nadają przedmiotom i kostiumom wyjątkowy wygląd. Ta estetyka łączy w sobie elementy industrialne, wiktoriańskie i retro-futurystyczne, tworząc unikalną atmosferę.


♣ Twórcza swoboda: Steampunk jest stylem, który daje dużą swobodę twórczą. Można eksperymentować z projektowaniem przedmiotów, ubrań, pojazdów i wnętrz, łącząc różne style i materiały. Ta swoboda pozwala na wyrażenie indywidualności i kreatywności w tworzeniu własnego steampunkowego świata.


♠ Nostalgiczne odczucia: Steampunk wzbudza w nostalgię za przeszłością i romantycznymi czasami, które już minęły. Przenosi do ery wynalazków, odkryć naukowych i wielkich zmian społecznych. Dla niektórych osób steampunk jest również sposobem na ucieczkę od dzisiejszego świata technologii cyfrowej i powrót do ręcznej pracy oraz bardziej tradycyjnych form rozrywki.


♦ Wyobraźnia i storytelling: Steampunk jest nie tylko stylem wizualnym, ale również światem pełnym historii i opowieści. Wielu twórców literackich, filmowych i gier wideo wykorzystuje steampunk jako tło dla swoich fabuł, wprowadzając nas w niesamowite przygody i tajemnice. To otwiera ogromne możliwości dla wyobraźni i ożywia nasze pragnienie odkrywania nowych światów.Styl steampunkowy jest niezwykle fascynujący, potrafi przenosić do alternatywnej rzeczywistości, którą można uznać za bardziej ciekawą niż zwykłe życie, które znamy na co dzień. To wspaniała odskocznia, idealna do tego, by poczuć się lepiej dzięki dreszczykowi emocji. Kreowanie nowych światów daje wolność, dzięki której można je stwarzać takimi, jakimi chciało by się je widzieć.

Polecamy