Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN

Kadzidełka w kształcie stożków (zwykłe) - "Wdzięk Jednorożca", opakowanie 12 szt.


Czarne kadzidełka stożkowe (zwykłe) firmy Stamford o nazwie: "Wdzięk Jednorożca" - "Unicorn's Grace". Poczuj i pokochaj zapach Aloe Vera we wdzięku jednorożca, a jego magiczna obecność przeniesie Cię do krainy łagodności i spokoju.

Kadzidła paląc się uwalniają przyjemny, poprawiający samopoczucie aromat. Zapach kadzidełek Stamford efektywnie oczyszcza powietrze i pomaga uwolnić się od negatywnych emocji, wprowadzając w stan ukojenia i spokoju.

Zapach jest tak przygotowany, aby odświeżać powietrze w pomieszczeniach, a przy tym pozytywnie wpływać na samopoczucie.

Kadzidełka zostały wykonane z naturalnych materiałów perfumeryjnych w Indiach. Każde pojedyncze opakowanie to kartonik w czarnym kolorze, ozdobiony obrazkiem przedstawiającym jednorożca i zawierający ok. 12 kadzidełek w kształcie stożków, które palą się przez około 20 minut każde. W komplecie jest mała, okrągła podstawka.Jeśli wolisz kadzidła w kształcie długich patyczków zamiast stożków - dokładnie ten sam zapach mamy w dziale z kadzidłami długimi.

Użycie kadzidła: należy rozżarzyć czubek kadzidła, aby zaczął się uwalniać aromatyczny dym. Kadzidło ustawić na metalowej podstawce załączonej do opakowania lub innej przeznaczonej do tego podstawie. Pamiętaj - nigdy nie zostawiaj palących się kadzideł bez nadzoru, ustawiaj je z daleka od łatwopalnych przedmiotów oraz  w miejscu niedostępnym dla małych dzieci oraz zwierząt.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...