Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN

Kadzidła w kształcie stożków (stożkowe zwykłe) "Miłość Syreny", opakowanie 12 szt.


Kadzidełka stożkowe firmy Stamford o tajemniczej nazwie: "Miłość Syreny" - Mermaid's Love

Kadzidełka paląc się uwalniają przyjemny, poprawiający samopoczucie aromat. Zapach kadzidełek Stamford oczyszcza powietrze i pomaga uwolnić się od negatywnych emocji, wprowadzając każdego w stan ukojenia i spokoju. Zapach jest lekki, owocowy, słodki, z nutą białej róży.


Niewinny urok Syreniej Miłości, pachnącej zmysłowo białą różą, obudzi przyjemne uczucie wiecznego szczęścia.


Wszystkie kadzidła z naszej czarnej serii pozbawione są ciężkich, duszących aromatów, ich zapach jest tak przygotowany, aby odświeżyć powietrze w pomieszczeniach i pozytywnie wpływać na samopoczucie.

Kadzidełka zostały wykonane z naturalnych materiałów perfumeryjnych w Indiach. Każde pojedyncze opakowanie to kartonik w czarnym kolorze, zawierający ok. 12 kadzidełek w kształcie stożków, które palą się przez około 20 minut każde. W komplecie jest mała, okrągła podstawka.Jeśli wolisz kadzidła w kształcie długich patyczków zamiast stożków - ten sam zapach mamy w dziale z kadzidłami długimi.

Użycie kadzidła: należy rozżarzyć czubek kadzidła, aby zaczął się uwalniać aromatyczny dym. Kadzidło ustawić na metalowej podstawce załączonej do opakowania lub innej przeznaczonej do tego podstawie. Pamiętaj - nigdy nie zostawiaj palących się kadzideł bez nadzoru, ustawiaj je z daleka od łatwopalnych przedmiotów oraz  w miejscu niedostępnym dla małych dzieci oraz zwierząt.Miłość Syreny - magiczne kadzidła zapach różany, magiczny sklep

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...