Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN

Kadzidełka w kształcie stożków (zwykłe stożkowe) zapach "Zaklęcie Czarodzieja" - opakowanie 12 szt.


Kadzidełka stożkowe firmy Stamford o nazwie: "Zaklęcie Czarodzieja" - Wizard's Spell.

Paląc się uwalniają przyjemny, poprawiający samopoczucie aromat. Zapach kadzidełek Stamford efektywnie oczyszcza powietrze i pomaga uwolnić się od negatywnych emocji, wprowadzając w stan ukojenia i spokoju. Zapach jest lekki, odświeżający - dominuje paczula oraz bardzo delikatna nuta imbirowej świeżości. Ta unikalna i subtelna esencja pozwoli Ci podryfować do królestwa magii.

Wszystkie kadzidła z naszej czarnej serii pozbawione są ciężkich, duszących aromatów, a ich zapach jest tak przygotowany, aby odświeżać powietrze w pomieszczeniach, a przy tym pozytywnie wpływać na samopoczucie.

Kadzidełka zostały wykonane z naturalnych materiałów perfumeryjnych w Indiach. Każde pojedyncze opakowanie to kartonik w czarnym kolorze, zawierający ok. 12 stożków, które palą się przez około 20 minut każde. W komplecie jest mała, okrągła podstawka.Jeśli wolisz kadzidła w kształcie długich patyczków zamiast stożków - ten sam zapach mamy w dziale z kadzidłami długimi.

Użycie kadzidła: należy rozżarzyć czubek kadzidła, aby zaczął się uwalniać aromatyczny dym. Kadzidło ustawić na metalowej podstawce załączonej do opakowania lub innej przeznaczonej do tego podstawie. Pamiętaj - nigdy nie zostawiaj palących się kadzideł bez nadzoru, ustawiaj je z daleka od łatwopalnych przedmiotów oraz  w miejscu niedostępnym dla małych dzieci oraz zwierząt.Zaklęcie czarodzieja - magiczne kadzidełka, magiczny sklep

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...