Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Kadzidła długie o zapachu "Zaklęcie Czarodzieja" - opakowanie 15 szt.


Czarne kadzidełka firmy Stamford o nazwie: "Zaklęcie Czarodzieja" - Wizard's Spell.

Paląc się uwalniają przyjemny, poprawiający samopoczucie aromat. Zapach kadzidełek Stamford efektywnie oczyszcza powietrze i pomaga uwolnić się od negatywnych emocji, wprowadzając w stan ukojenia i spokoju. Zapach jest lekki, odświeżający - dominuje paczula oraz bardzo delikatna nuta imbirowej świeżości. Ta unikalna i subtelna esencja pozwoli Ci podryfować do królestwa magii.

Wszystkie kadzidła z naszej czarnej serii pozbawione są ciężkich, duszących aromatów, a ich zapach jest tak przygotowany, aby odświeżać powietrze w pomieszczeniach, a przy tym pozytywnie wpływać na samopoczucie.

Kadzidełka zostały wykonane z naturalnych materiałów perfumeryjnych w Indiach. Każde pojedyncze opakowanie to kartonik w czarnym kolorze, zawierający ok. 15 długich kadzidełek, które palą się przez około 30 minut każde.Jeśli wolisz kadzidła w kształcie stożków zamiast długich patyczków - to dokładnie ten sam zapach odnajdziesz w naszym sklepie w dziale z kadzidłami stożkowymi.

Użycie kadzidła: należy rozżarzyć czubek kadzidła, aby zaczął się uwalniać aromatyczny dym. Kadzidło ustawić na przeznaczonej do tego podstawie. Pamiętaj - nigdy nie zostawiaj palących się kadzideł bez nadzoru, ustawiaj je z daleka od łatwopalnych przedmiotów oraz  w miejscu niedostępnym dla małych dzieci oraz zwierząt.Zaklęcie czarodzieja - magiczne kadzidełka

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...