Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

Długie kadzidełka o zapachu "Elfi Taniec", opakowanie 15 szt.


Czarne kadzidełka firmy Stamford o tajemniczej nazwie: "Elfi Taniec" - Pixie's Dance

Paląc się uwalniają przyjemny, poprawiający samopoczucie aromat. Zapach kadzidełek Stamford oczyszcza powietrze i pomaga uwolnić się od negatywnych emocji, wprowadzając każdego w stan ukojenia i spokoju. Zapach jest lekki, owocowy, słodki, ale przy tym bardzo świeży - wyraźnie waniliowy. Ten magiczny aromat pozwoli Ci poczuć klimat tajemniczych wrzosowisk zamieszkanych przez elfy.

Wszystkie kadzidła z naszej czarnej serii pozbawione są ciężkich, duszących aromatów, ich zapach jest tak przygotowany, aby odświeżyć powietrze w pomieszczeniach i pozytywnie wpływać na samopoczucie.

Kadzidełka zostały wykonane z naturalnych materiałów perfumeryjnych w Indiach. Każde pojedyncze opakowanie to kartonik w czarnym kolorze, zawierający ok. 15 kadzidełek, które palą się przez około 30 minut każde.Jeśli wolisz kadzidła w kształcie stożków zamiast długich patyczków - to dokładnie ten sam zapach odnajdziesz w naszym sklepie w dziale z kadzidłami stożkowymi.

Użycie kadzidła: należy rozżarzyć czubek kadzidła, aby zaczął się uwalniać aromatyczny dym. Kadzidło ustawić na przeznaczonej do tego podstawie. Pamiętaj - nigdy nie zostawiaj palących się kadzideł bez nadzoru, ustawiaj je z daleka od łatwopalnych przedmiotów oraz  w miejscu niedostępnym dla małych dzieci oraz zwierząt.taniec elfa, magiczne kadzidełka - magiczny sklep

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...