Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

Kadzidła długie o zapachu "Czarna Magia" - opakowanie 15 szt.


Kadzidełka firmy Stamford o nazwie: "Czarna Magia" - Black Magic.

Paląc się uwalniają przyjemny, poprawiający samopoczucie aromat. Zapach kadzidełek Stamford efektywnie oczyszcza powietrze i pomaga uwolnić się od negatywnych emocji, wprowadzając w stan ukojenia i spokoju.


Producent zapewnia, że tchną wspaniałym aromatem trucizny, ale jak na nasz gust, to raczej odświeżający, słodki zapach kwiatowo-owocowy. Użytkujemy ich i jeszcze żyjemy :)

Zapach jest tak przygotowany, aby odświeżać powietrze w pomieszczeniach, a przy tym pozytywnie wpływać na samopoczucie.

Kadzidełka zostały wykonane z naturalnych materiałów perfumeryjnych w Indiach. Każde pojedyncze opakowanie to kartonik w czarnym kolorze, zawierający ok. 20 długich kadzidełek, które palą się przez około 30 minut każde.

Użycie kadzidła: należy rozżarzyć czubek kadzidła, aby zaczął się uwalniać aromatyczny dym. Kadzidło ustawić na metalowej podstawce załączonej do opakowania lub innej przeznaczonej do tego podstawie. Pamiętaj - nigdy nie zostawiaj palących się kadzideł bez nadzoru, ustawiaj je z daleka od łatwopalnych przedmiotów oraz  w miejscu niedostępnym dla małych dzieci oraz zwierząt.magiczne kadzidełka Czarna Magia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...