Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN


Łapacz snów - Opiekuńczy Anioł

Duży łapacz snów z obrazkiem przedstawiającym nocny krajobraz oraz Anioła o pięknych skrzydłach, trzymającego w dłoniach zapaloną świecę.

Wymiary:

średnica 33 cm.

Łapacz wykonany jest z okrągłej drewnianej ramki, na którą naciągnięte jest płótno z nadrukowanym magicznym obrazkiem projektu Lisy Parker. Dodatkową ozdobą są zwisające koraliki i piórka w białym kolorze.


Łapacze snów - niegdyś amulet niektórych plemion Indian. Amulet przyozdobiony jest zwykle piórami, paciorkami i innymi ozdobami, którym Indianie przypisywali określone właściwości magiczne. Łapacze snów zwykle wieszane były nad posłaniem lub przy wejściu do domu. Według wierzeń sny nawiedzające śpiących musiały przejść przez amulet. Gęsta sieć miała przepuszczać jedynie dobre sny, a zatrzymywać nocne mary, które ginęły wraz z pierwszymi promieniami słońca.

Dziś łapacze snów uważane są głównie za amulety mające przynosić szczęście. Często wiesza się je w okolicy posłań dzieci, aby odpędzić od nich złe sny. Pomagają również w zapamiętywaniu marzeń sennych.łapacz snów z nadrukiem - obrazkiem anioła opiekuna

<

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...