Wczytuję dane...

Łańcuszki

Łańcuszki są podstawowym elementem biżuterii, który pasuje każdemu, do każdej stylizacji i do każdego wydarzenia. Delikatny łańcuszek to uniwersalny dodatek do stroju i nawet w najprostszej i najbardziej delikatnej wersji dodaje wiele szyku. Łańcuszek jest dobrym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby, może być wspomnieniem miłych chwil lub jakieś ważnej okazji.

Prosty łańcuszek o budowie podobnej do cienkiej linki jest ponadczasowy, można nosić go samodzielnie, z zawieszką lub w komplecie z inną biżuterią. Pomimo tego, iż jest to biżuteria sztuczna, to wysoka jakość produktu nie pozwala na odróżnienie go od biżuterii wykonanej ze srebra lub białego złota. Wszystkie łańcuszki wykonane są z dużą precyzją, są wykonywane w Polsce, a skład produktu jest zgodny z normami Unii Europejskiej.

Najpopularniejszym kolorem łańcuszków jest stare srebro, ale mamy w ofercie także kolor ciemny stalowy, prawie czarny, o nazwie "czarny hematyt", pasujący do zawieszek w ciemnym oraz w czarnym kolorze. Krótkiej długości łańcuszki (ok. 40 - 44 cm) pozwalają na idealne ułożenie się na każdej szyi, aby zawieszka była dobrze widoczna i umiejscowiona pośrodku dekoltu. Dłuższe łańcuszki (ok. 65 cm) są idealnym rozwiązaniem do noszenia ich z oryginalnymi, dużymi zawieszkami, które nosi się raczej na wierzchu ubrania, aby je bardziej wyeksponować.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.