Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN


Kadzidełka stożkowe opakowanie 24 sztuki z efektem backflow (dymiące od dołu) - zapach: Smocza Krew

Kadzidła do fontanny dymnej.

Producent: Goloka, Indie

Goloka Socotra Dragon Blood Incense Cones 


Kadzidła stożkowe z efektem backflow (czyli uwalniające dym dołem, cofające dym), przeznaczone są do specjalnych podstaw, po których dym spływa niczym woda w wodospadzie. Jest to wyjątkowo spektakularny widok, mający działanie relaksacyjne. W takiej podstawie (wieży) umieszcza się kadzidło na samej górze, a dym efektownie spływa specjalnym otworem w dół niczym magiczna mgła. Spływając po różnych kaskadach przypomina wyglądem wodospad.

Każde pojedyncze opakowanie to puszka ze zdejmowanym denkiem, zawierająca 24 kadzidełka w kształcie stożków, z pustym kominkiem wewnątrz.

Zapach:

Smocza Krew

Wymiary:

kadzidełka: 3 cm x 1 cm.

Czas spalania:

ok. 20 min.------------

Smocza Krew - Krew Smoka, Dragon Blood

Dragon's Blood to jedno z najbardziej cenionych naturalnych kadzideł na świecie. Zapach stosowany jest w wielu rytuałach, gdyż wyraźnie je wzmacnia. Posiada mistyczny, korzenny zapach. Smocza Krew służy jako kadzidło do odpierania zła, przynoszące szczęście w pieniądzach i miłości. 


Zapach: odświeżający, drzewny, balsamiczno-żywiczny, mistyczny.


Aromat stosowany jest od wieków do oczyszczania domu, usuwania z pomieszczeń negatywnych energii. Można nim okadzić i oczyścić pomieszczenia w domu lub np. biuro w pracy, by skutecznie uwolnić je od niskich energii, złych wpływów z zewnątrz, odpędzić nieproszone byty.


Sokotra to największa spośród czterech wysp niewielkiego archipelagu, leżącego na Oceanie Indyjskim pomiędzy Afryką a Półwyspem Arabskim. Dzięki długotrwałej izolacji wytworzyła się tam niespotykana nigdzie indziej roślinność. Jedna trzecia gatunków roślin rosnących na Sokotrze to endemity - czyli rośliny całkowicie unikalne, w tym różne drzewa butelkowe oraz Drzewo Smocze, któremu wyspa zawdzięcza swoją popularną nazwę "Wyspa Smoczej Krwi".


Dracena smocza, drzewo smocze, smokowiec - od wieków uznawano, że drzewo to posiada właściwości magiczne. Spowodowane jest to częściowo faktem, że po nacięciu kory wypływa z niego żywica, która utleniając się przyjmuje czerwonawy kolor i nazywana jest właśnie smoczą krwią. Szczególną popularnością cieszy się ona w kosmetologii, gdzie dodawana jest do szeregu produktów, ze względu na swoje rewelacyjne właściwości antyoksydacyjne i regenerujące.

------------Użycie kadzidła typu backflow:

Należy rozżarzyć czubek kadzidła, aby zaczął się uwalniać dym. Kadzidło posiada wewnątrz pusty kominek, którym dym spada i wydostaje się dołem stożka.

Kadzidło typu backflow należy ustawiać tylko na specjalnie przeznaczonej do tego podstawie - fontannie dymnej, która posiada otworek do odprowadzania dymu.

Powstający podczas spalania kadzidełka dym może pozostawić lekki osad na podstawie oraz na powierzchni, na której jest umieszczona jest podstawka. Pochodzi on z naturalnych olejków i żywic znajdujących się w kadzidle i można go łatwo wyczyścić wilgotną szmatką.

PAMIĘTAJ - nigdy nie zostawiaj palących się kadzideł bez nadzoru! Ustawiaj je na specjalnych podstawach (żaroodpornej powierzchni), z daleka od łatwopalnych przedmiotów oraz  w miejscu niedostępnym dla małych dzieci oraz zwierząt.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...