Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 16.50 PLN

Podgrzewacz do olejków zapachowych - Srebrny Smok i Zamek, wys. 24cm


Dość duży kominek do aromaterapii. Podgrzewacz ma kształt figurki w stylu fantasy.


Kominek przedstawia Srebrnego Smoka stojącego pilnującego zamku. Smok podtrzymuje swoim ogonem szklany talerzyk na wodę z olejkiem zapachowym. Obok niego widać wieże zamkowe. Poniżej talerzyka znajduje się grota wypełniona niebieskimi kryształami. Jest to: "Smok Siedzący na Srebrnej Fortecy" z serii "Mroczne Legendy".


Jest to w pełni funkcjonalny kominek zapachowy. Można w nim podgrzewać wodę z dodatkiem olejków aromatycznych, aby uwalniały aromat. Ale ten ma jeszcze dodatkową funkcję - gdy akurat nie jest używany jako podgrzewacz, jest całkiem niezłą dekoracją. 


Taki kominek do aromatyzacji świetnie sprawdzi się jako prezent. Nie tylko ma efektowny wygląd, ale przy okazji zapewni właścicielowi miłe chwile relaksu przy aromaterapii. Wystarczy mała świeczka, odrobina wody i olejku, i można odpoczywać przy ulubionym zapachu. Przy okazji ciesząc oczy ciekawie podświetlonym Smokiem oraz fantastycznym krajobrazem. WYMIARY:

wysokość 24,0 cm, szerokość 15,0 cm x 12,0 cm

szklany talerzyk o średnicy ok. 12,0 cm


Materiał:

poliresin + szklany talerzyk na wodę z olejkiem


Opakowanie:

pudełko z białego kartonuTen kominek zapachowy jest przeznaczony do olejków mieszanych z wodą.

Należy używać odpowiednio dopasowanej rozmiarem świeczki do podgrzewania - czyli zwykłej świeczki typu podgrzewacz w standardowym rozmiarze.


PAMIĘTAJ - Zawsze stosuj się do instrukcji palenia świec.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...