Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN


Kolczyki - Czarne Róże z onyksami - onyks naturalny

Para kolczyków w kształcie kwiatów róży, z naturalnym kamieniem półszlachetnym - onyksem.

Kolczyki są w kolorze starego srebra, kamień to naturalny onyks, więc każda sztuka jest odrobinkę inna (różni się nieco kształtem kamienia). 

Produkt polski, wysoka jakość. Biżuteria sztuczna, wykonana z dużą precyzją, skład zgodny z normami UE.


Wymiary:

2,5 cm x 1,8 cm.

W naszej ofercie mamy także pasujące do kompletu: naszyjnik, bransoletka, broszka.

BIŻUTERIA SZTUCZNA.


  • Pozytywna energia kamieni:

Onyks - kamień wewnętrznej siły

Właściwości onyksu:


Onyks to minerał, odmiana chalcedonu. Znany był już dobrze w starożytności - to właśnie onyksu najczęściej używano do wyrobu biżuterii, kamei oraz różnych pieczęci.

Onyks przede wszystkim symbolizuje siłę oraz moc. Kamień ten pomaga lepiej panować nad własnym losem. Pogłębia poczucie kontroli nad własnym życiem i wzmacnia takie cechy jak: determinacja, wytrwałość, odwaga i stanowczość. Zwany jest również kamieniem mądrości.


Onyks dodaje siły tym, którzy narażeni są na zwiększony stres. Jest również pomocny przy podejmowaniu decyzji, ponieważ pomaga wyciszyć emocje i łatwiej nad nimi panować. Ochrania przed negatywną energią, psychicznymi atakami oraz niekorzystnymi wpływami. Przyciąga szczęście i pomyślny los.

Pomimo tego, że onyks ma głęboko czarną barwę, to przeznaczeniem tego kamienia nie jest budzenie lęku. Moc w nim zawarta służy pomocą w drodze do samorozwoju, w doskonaleniu samego siebie. Jednak trzeba pamiętać o najważniejszym: że droga do samoświadomości i poznania własnego „ja” często nie jest łatwa. A pokonywanie kolejnych życiowych zakrętów oraz przeciwności losu zdecydowanie nas umacnia, pozwala zajrzeć w głąb swojej duszy i odkryć, co tak naprawdę jest ważne w życiu.


Dla tych, którzy go pokochają, którzy zachwycą się jego pięknem i mocą - onyks ma wiele do zaoferowania. Jeśli znasz mroczną stronę życia, dostrzegasz w życiu magię lub po prostu czerń Cię uspokaja – wybierz właśnie ten minerał. Nie pozwoli, by negatywne wpływy z zewnątrz dostały się do Twego wnętrza. Ponieważ mroczna moc nie ma dla niego tajemnic, wie jak z nią wygrać, by Cię nie nękała.
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...