Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN


Kolczyki - Fioletowe Róże - Ametyst naturalny

Para kolczyków w kształcie pąków róży, z naturalnym kamieniem półszlachetnym - ametystem.

Kolczyki są w kolorze starego srebra, kamień to naturalny ametyst, więc każda sztuka jest inna (różni się nieco kształtem kamienia oraz barwą - odcieniami fioletu). Stąd każda para kolczyków jest niepowtarzalna i różni się nieco od innych pod względem kolorystyki kamieni.


Produkt polski, wysoka jakość. Biżuteria sztuczna, wykonana z dużą precyzją, skład zgodny z normami UE.Wymiary:

2,5 cm x 1,8 cm.

W naszej ofercie mamy także pasujące do kompletu - naszyjnik, bransoletka, broszka.
BIŻUTERIA SZTUCZNA

Ametyst to jedna z najpiękniejszych odmian kwarcu występująca w wielu odcieniach fioletu. Nazywany jest „kamieniem harmonii i relaksu” - przywraca równowagę osobom narażonym często na stres, przynosi spokój i uwolnienie umysłu od negatywnych myśli. Pomaga łatwiej radzić sobie z emocjami, dodaje cierpliwości, uwalnia od codziennego zmęczenia i problemów, dzięki czemu przynosi mocny i zdrowy sen nocą.

Ametyst może okazać się kamieniem szczególnie cennym dla osób na odpowiedzialnych stanowiskach pracy lub pracujących na własną rękę. Pomaga porzucić ograniczenia, dotychczasowe wzorce myślenia czy niezdrowe przywiązanie do rzeczy lub osób. Poszerza horyzont możliwości rozwoju. Ametystowi przypisuje się także moc rozpraszania złych energii - łagodzenia konfliktów, a także oczyszczania miejsc z nagromadzonej tam, z różnych źródeł, negatywnej energii. Znacząco też wpływa na poprawę życia seksualnego.kolczyki w kształcie rózy, fioletowa róża ametystPolecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...