Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 2 dni
Koszt wysyłki od: 14.90 PLN

Wąż Kobra - fontanna dymna, podstawka na kadzidła stożkowe z przepływem zwrotnym (z opadającym dymem) + GRATIS 1 opakowanie kadzideł 12 szt.


Ciekawa kadzielniczka w kształcie Tańczącej Kobry w charakterystycznej pozie, stojącej na zawiniętym ogonie. Kobra jako Zwierzę Mocy budzi wielki respekt.

Wieża dymna na spływający w dół dym z kadzidła.


Na czubku głowy węża ustawiona jest mała metalowa miseczka służąca do ustawienia kadzidełka z przepływem zwrotnym. Dym opada w dół i daje ciekawy efekt. Wydobywa się on później przez pysk kobry niczym magiczna mgła i zapewnia efektowny widok.

Kominek zapachowy do aromaterapii. Niesamowicie prezentuje się z zapalonym kadzidłem, ale też sam w sobie jest figurką dekoracyjną.Zwykłe kadzidła stożkowe nie dają efektu opadania dymu - ze zwykłych kadzidełek dym unosi się do góry.

Dla efektu spływającego dymu należy użyć specjalnych kadzideł stożkowych z przepływem zwrotnym, przeznaczonych do fontanny dymnej (z pustym kominkiem w środku). Tylko takie kadzidła wydzielają opadający dym.


W zestawie znajduje się jedno specjalne kadzidełko z przepływem zwrotnym oraz specjalna okrągła podkładka, na której można umieszczać podstawkę.

Do kompletu załączamy GRATISOWO: 1 opakowanie (12 szt.) pasujących kadzidełek z przepływem zwrotnym

(czyli tzw. płynących), które wydzielają opadający dym.Wymiary:

wysokość 14,0 cm, szerokość 11,0 cm x 13,5 cm

Materiał:

poliresin i metalowa miseczka na kadzidło

Opakowanie:

pudełko z białego kartonuCzego symbolem jest kobra?

Kobra (zwana też wężem Kleopatry) była symbolem władzy Faraonów w starożytnym Egipcie. Jest też kojarzona z buddyzmem, gdyż jest bohaterem opowieści, w której to osłania Buddę przed skwarem słonecznym. W tradycji chrześcijańskiej wąż uznawany jest za wcielenie szatana. To wąż namówił Ewę do ugryzienia jabłka, przez co ludzie zostali wypędzeni z Raju.

Wąż ten jest dość częstym symbolem, pojawiającym się w wielu kulturach. W tradycji buddyjskiej węże uważane są za szczodre i hojne, ale też często niebezpieczne istoty, często będące wierzchowcami bogów. W kulturze Tybetu zajmują niezwykle ważne miejsce - uważa się tam, że przynoszą szczęście i bogactwo, ale przede wszystkim mogą pomóc człowiekowi odkryć Jego wewnętrzną siłę.


Pamiętaj, aby dla bezpieczeństwa zawsze każdą podstawkę z palącym się kadzidłem:

umieszczać z daleka od łatwopalnych rzeczy, nie pozostawiać samej bez nadzoru i nie stawiać jej w zasięgu małych dzieci oraz zwierząt.

To nie jest zabawka dla małych dzieci.

Kadzielniczki z przepływem zwrotnym należy ustawiać na podkładce ochronnej, gdyż wraz z dymem opadają też olejki aromatyczne i mogą tworzyć osad na meblach. Osad łatwo zmywa się wilgotną ściereczką.

Tlące się kadzidło należy ustawiać zawsze na załączonej do kompletu metalowej podstawce.


Polecamy