Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Talia kart klasycznych do grania "Jednorożec" - Bicycle "Unicorn"


Talia kart klasycznych do gry np. w pokera, brydża lub do układania pasjansów, ze specjalnej edycji marki Bicycle - "UNICORN". Talia składa się z 55 kart (w tym 3 jokery). Karty doskonale nadają się do grania lub do tricków, mają standardowe wymiary, dobrze leżą w dłoni i są odpowiednio śliskie. Wysoka jakość, oryginalne karty marki Bicycle.


Na odwrocie każdej z kart tej talii znajduje się unikalna kolorowa grafika przedstawiająca jednorożca.


Marka Bicycle to gwarancja najwyższej jakości wykonania. Amerykańska firma U.S. Playing Card Company jest liderem w produkcji i dystrybucji kart już od 120 lat. Karty są z niestandardowego papieru o ciekawej wypukłej strukturze przypominającej splot tkaniny oraz powlekane, co zapewnia im trwałość na długie lata, są zabezpieczone przed niszczeniem i ścieraniem. Każda talia jest zapakowana w eleganckie kartonowe pudełko, zapieczętowana oraz zafoliowana.Kraj produkcji: USA

Wykończenie kart: poduszka powietrznaCo właściwie oznacza technologia poduszki powietrznej w kartach marki Bicycle?

Karty do gry Bicycle posiadają wytłoczone wykończenie w postaci poduszki powietrznej, które działa na zasadzie podobnej do wgłębień na piłce golfowej - wgłębienia tworzą małe kieszonki powietrza, aby zmniejszyć opór wiatru wokół piłki i pomóc jej polecieć dalej.


Jeśli przyjrzysz się bliżej karcie Bicycle, to zauważysz, że powierzchnia karty ma bardzo mały wypukły wzór jakby siatki. Kiedy karta jest umieszczona jedna na drugiej, faktycznie lepiej „jeździ” po tej siatkowej fakturze, w przeciwieństwie do stykających się ze sobą w 100% powierzchni kart. W ten sposób powstają świetne wachlarze, spready itp.

Polecamy