Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN

Talia kart do gry "Koty" - Bicycle "Cats" projekt: Lisa Parker


Niezwykła ilustrowana talia kart klasycznych do gry np. w pokera lub do układania pasjansów, ze specjalnej edycji marki Bicycle - "Cats" projektu Lisy Parker. Talia składa się z 55 kart (w tym 3 jokery). Karty doskonale nadają się do grania lub do tricków, mają standardowe wymiary, dobrze leżą w dłoni i są odpowiednio śliskie. Wysoka jakość, oryginalne karty marki Bicycle.


Na każdej z kart tej talii znajduje się unikalna kolorowa grafika w klimacie Magic & Fantasy, której głównymi bohaterami są koty. Autorami oprawy graficznej jest Lisa Parker.


Marka Bicycle to gwarancja najwyższej jakości wykonania. Amerykańska firma U.S. Playing Card Company jest liderem w produkcji i dystrybucji kart już od 120 lat. Karty są z niestandardowego papieru o ciekawej wypukłej strukturze przypominającej splot tkaniny oraz powlekane, co zapewnia im trwałość na długie lata, są zabezpieczone przed niszczeniem i ścieraniem. Każda talia jest zapakowana w eleganckie kartonowe pudełko, zapieczętowana oraz zafoliowana.

Polecamy