Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 13.50 PLN

Kalendarz ścienny na rok 2024 ze Smokami - Dragons by Anne Stokes


Oficjalny kalendarz na rok 2024 z grafikami słynnej autorki obrazów fantasy - Anne Stokes. Ten kalendarz w całości poświęcony jest smokom. Na każdej karcie można podziwiać bogaty świat fantazji stworzony przez kultową artystkę stylu Gothic Fantasy. Smokom towarzyszą Elfy, gotyckie czarodziejki, wojowniczki i mroczne anioły. Anne Stokes jest jedną z najpopularniejszych na świecie ilustratorek fantasy, a ten Kalendarz Smoków na rok 2024 zawiera niektóre z najbardziej niesamowitych obrazów smoków autorstwa tej słynnej artystki. Od przerażających stworzeń szybujących po błyszczącym nocnym niebie po lojalnych towarzyszy u boku potężnych czarodziejek – te 12 ilustracji ukazuje różnorodność magicznych, mistycznych dzieł sztuki Anne Stokes oraz jej talent.


Kalendarz Mocy dla każdego. Porządna porcja Dragon Fantasy na cały rok.


Kalendarz przeznaczony jest do powieszenia na ścianę, ma rozkładane strony. Każdy miesiąc ma osobną oprawę graficzną. Oznaczone są fazy księżyca.WYMIARY:

Złożony kalendarz ma 30,0 cm x 30,0 cm.

Rozłożony do powieszenia: 30,0 cm x 60,0 cm.■ Oryginalne obrazy projektu Anne Stokes
Kalendarz "Anne Stokes Dragons" na 2024 rok posiada 12 rozkładanych stron. Po rozłożeniu każda strona kolejnego miesiąca ma duży wymiar 30 x 60 cm. Na każdej stronie jest osobny miesiąc, duże zdjęcie, a przy każdym dniu jest osobne miejsce na notatki. Zdjęcie tyłu kalendarza prezentuje zdjęcia z poszczególnych miesięcy. Napisy są po angielsku.

Wysoka jakość wydruku kalendarza
Wydruk na grubym papierze kredowym półbłyszczącym gwarantuje żywe i trwałe kolory. 

Bezpieczne opakowanie i bezpieczna dostawa
Przed wysyłką pakujemy każdy egzemplarz bezpiecznie w dodatkowy, sztywny karton. Każdy dotrze na miejsce w idealnym stanie :)

Polecamy