Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 13.50 PLN

Podstawa na kadzidła stożkowe zwrotne (wodospad dymny) - Nagrobek i Ręka Zombie + GRATIS: 1 opakowanie kadzidełek 12szt


Fontanna dymna (WIEŻA DYMNA) - podstawa na kadzidła typu "płynący dym", czyli przeznaczona na kadzidełka dające opadający, spływający w dół dym. Wieża dymna w kształcie nagrobka z czaszką i ze zwyczajowym napisem RIP, czyli skrótem od "Rest In Peace" - "Spoczywaj w Pokoju" oraz z wystającą z przodu, całkiem zieloną ręką zombiaka. Na szczycie nagrobka umieszcza się specjalne kadzidło z cyrkulacją zwrotną (zw. też kadzidłem płynącym), z którego dym nie tylko unosi się do góry, ale również i spada w dół. Wygląda to dość zjawiskowo, niczym magiczna mgła.

Dym przedostaje się specjalną rynienką w dół i powoli spływa niczym wodospad.

W sumie otrzymuje się efektowny widok spływającej mgły. Efekt po prostu hipnotyzuje, aż nie można oderwać wzroku :)To fajny pomysł na prezent, który na pewno wywoła efekt "wow". Taki kominek zapachowy niesamowicie prezentuje się z zapalonym kadzidłem. Ale też sam w sobie jest figurką dekoracyjną, którą na pewno doceni fan zombie - horrorów, mrocznych klimatów i ducha Halloween.MATERIAŁ:

poliresin i metalowa miseczka na kadzidełko

WYMIARY:

wysokość 13,0 cm, szerokość 11,5 cm x 8,0 cm


Do kompletu załączamy GRATISOWO: 1 opakowanie (12 szt.) pasujących kadzidełek z przepływem zwrotnym (czyli tzw. płynących), które wydzielają opadający dym.

Do podstawki należy używać kadzideł płynących (oddające dym od dołu, czyli cofające dym). Kadzidła typu "przepływ zwrotny" (tylny, cofnięty przepływ) mają kształt stożków oraz pusty kominek wewnątrz, można je rozpoznać po charakterystycznej dziurce w podstawie stożka. Rozpala się je tak samo, jak zwykłe kadzidła stożkowe, czyli rozżarzając sam czubek.

Na podstawie - fontannie dymnej można umieszczać także zwykłe kadzidła stożkowe, ale dym ze zwykłych kadzideł unosi się tylko do góry. Tylko dym ze specjalnych kadzideł płynących również opada w dół i spływa podobnie jak woda.Pamiętaj, aby dla bezpieczeństwa zawsze każdą podstawkę z palącym się kadzidłem:

umieszczać z daleka od łatwopalnych rzeczy, nie pozostawiać samej bez nadzoru i nie stawiać jej w zasięgu małych dzieci oraz zwierząt.

To nie jest zabawka dla małych dzieci.

Kadzielniczki z przepływem zwrotnym należy ustawiać na podkładce ochronnej, gdyż wraz z dymem opadają też olejki aromatyczne i mogą tworzyć osad na meblach. Osad zmywa się wilgotną ściereczką. Tlące się kadzidło należy ustawiać zawsze na załączonej do kompletu metalowej podstawce.  


Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...