Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 2 dni
Koszt wysyłki od: 16.50 PLN

Podstawa na kadzidła stożkowe zwrotne (wodospad dymny) - Elf i Kwiaty + GRATIS: 1 opakowanie kadzidełek 12szt


Fontanna dymna (WIEŻA DYMNA) - podstawa na kadzidła typu "płynący dym", czyli przeznaczona na kadzidełka wydzielające opadający, spływający w dół dym. Wieża dymna "FAIRY FLOWER GARDEN" w kształcie skały, po której spływa kaskadami strumień otoczony przez duże kwiaty. U podnóża skały pomiędzy kwiatami siedzi wróżka - uroczy elf ze skrzydłami. Na szczycie skały umieszcza się specjalne kadzidło z cyrkulacją zwrotną (zw. też kadzidłem płynącym), z którego dym nie tylko unosi się do góry, ale również i spada w dół. Wygląda to dość zjawiskowo, niczym magiczna mgła.

Dym przedostaje się specjalną rynienką w dół i powoli spływa niczym wodospad.

W sumie otrzymuje się efektowny widok spływającej mgły. Efekt jest po prostu hipnotyzujący, aż nie można oderwać wzroku :)To ciekawy pomysł na prezent, który na pewno wywoła efekt "wow". Taki kominek zapachowy niesamowicie prezentuje się z zapalonym kadzidłem. Ale i bez używania kadzidełka wygląda bardzo przyjemnie i jest po prostu figurką dekoracyjną w stylu fantasy.MATERIAŁ:

poliresin i metalowa miseczka na kadzidełko

WYMIARY:

12,5 cm x 12,0 cm x 19,5 cm


Do kompletu załączamy GRATISOWO: 1 opakowanie (12 szt.) pasujących kadzidełek z przepływem zwrotnym (czyli tzw. płynących), które wydzielają spływający w dół dym.

Do podstawki należy używać kadzideł płynących (oddające dym od dołu, czyli cofające dym). Kadzidła typu "przepływ zwrotny" (tylny, cofnięty przepływ) mają kształt stożków oraz pusty kominek wewnątrz, można je rozpoznać po charakterystycznej dziurce w podstawie stożka. Rozpala się je tak samo, jak zwykłe kadzidła stożkowe, czyli rozżarzając sam czubek.

Na podstawie - fontannie dymnej można umieszczać także zwykłe kadzidła stożkowe, ale uzyska się dym unoszący się tylko do góry. Tylko dym ze specjalnych kadzideł płynących również opada w dół i spływa podobnie jak woda.Pamiętaj, aby dla bezpieczeństwa zawsze każdą podstawkę z palącym się kadzidłem:

umieszczać z daleka od łatwopalnych rzeczy,

nie pozostawiać samej bez nadzoru

i nie stawiać jej w zasięgu małych dzieci oraz zwierząt.


To nie jest zabawka dla małych dzieci. 


Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...