Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
Koszt wysyłki od: 16.00 PLN

Podstawka na kadzidła stożkowe zwykłe - Srebrny Smok Dymiący Nosem "Dragons Rage" od Nemesis Now, wys. 29 cm


Dość duża i wyjątkowo efektowna kadzielniczka "Smocza Wściekłość" - "Dragons Rage" angielskiej marki Nemesis Now. Całość ma kształt smoczej głowy stojącej na podstawce. Głowę smoka należy podnieść i na metalowej podstawce wewnątrz umieścić tlące się kadzidełko stożkowe. Dzięki temu uzyska się efekt, jakby smok dymił nozdrzami i paszczą.


Smok jest w kolorze bardzo ciemnego srebra i czerni, wykonany z wielką dbałością o szczegóły. Z każdej strony prezentuje się doskonale. Posiada wielkie, rubinowe oczy ze szlifowanych kamieni, które ładnie mienią się w świetle. Może być dekoracją w fantastycznym klimacie, gdy stoi nieużywany. Natomiast z zapalonym kadzidełkiem wewnątrz jest funkcjonalnym kominkiem zapachowym do aromaterapii.


W naszej ofercie odnajdziesz wybór kadzideł w kształcie stożka, np. o zapachu "Smoczy Ogień", "MIłość Syreny" lub "Legowisko Goblina" - zajrzyj do działu: kadzidła stożkowe.MATERIAŁ:

poliresin, malowany ręcznie

WYMIARY:

wysokość 29,0 cm, szerokość podstawy 15,0 cm x 15,0 cm

Opakowanie:

pudełko z brązowego kartonuSmok ma wewnątrz pustą przestrzeń, w której zbiera się dym, aby później wydobyć się górą. Na dole umocowana jest metalowa okrągła podstawka. Tlące się kadzidło należy umieścić dokładnie na tej metalowej podstawce znajdującej się wewnątrz smoka. Pachnący dym po chwili zaczyna wydobywać się przez otworki w jego nosie, paszczy oraz za uszami.


Pamiętaj o podstawowych zasadach bezpieczeństwa:

zapalone kadzidła umieszczaj z dala od łatwopalnych obiektów i powierzchni,

nigdy nie zostawiaj ich zapalonych bez nadzoru ani w zasięgu małych dzieci oraz zwierząt.

Polecamy