Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN

Kadzidła długie marki Stamford "Zmysłowość" - seria Aromaterapia, opakowanie 20 szt.


Kadzidełka Stamford Premium seria: AROMATERAPIA - "Zmysłowość" afrodyzjak

Paląc się uwalniają przyjemny, poprawiający samopoczucie aromat, który jest mieszanką starannie dobranych naturalnych, roślinnych zapachów. Zapach kadzidełek firmy Stamford efektywnie oczyszcza powietrze i pomaga uwolnić się od negatywnych energii oraz negatywnych emocji, wprowadzając w stan odprężenia i spokoju.ZAPACH:

kwiaty Ylang Ylang + gałka muszkatołowa + paczuliZapach jest tak przygotowany, aby odświeżać powietrze w pomieszczeniach, a przy tym pozytywnie wpływać na samopoczucie.

Kadzidełka zostały wykonane z naturalnych materiałów perfumeryjnych w Indiach. Każde pojedyncze opakowanie to podłużne pudełko zawierające ok. 20 długich kadzidełek, które palą się przez około 30 minut każde. Opakowanie jest wykonane z białego kartonu, z nadrukiem przedstawiającym rośliny będące w składzie mieszanki aromatycznej.


Opakowanie nadaje się do recyklingu.


CZAS SPALANIA:

Każde pojedyncze kadzidełko spala się przez około 30 minut.Każdy amator palenia kadzidełek na pewno doceni angielską markę Stamford. Jest to producent, który dba o wysoką jakość swoich wyrobów oraz o wyjątkowość zapachów, które potrafią skutecznie oczyścić i odświeżyć powietrze w pomieszczeniach.

Użycie kadzidła: należy rozpalić czubek kadzidła i po chwili zdmuchnąć ogień, aby czubek pozostał tylko rozżarzony i by zaczął się uwalniać aromatyczny dym. Kadzidło ustawić na specjalnie przeznaczonej do tego podstawie.

Pamiętaj - nigdy nie zostawiaj palących się kadzideł bez nadzoru, ustawiaj je z daleka od łatwopalnych przedmiotów oraz  w miejscu niedostępnym dla małych dzieci oraz zwierząt.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...